השכרת ציוד לאירוע ביתי היא דרך מצוינת להשיג את כל הציוד הנדרש לעריכת האירוע הביתי בלי להשקיע משאבים כספיים בקנייה. אם תדעו איזה ציוד לשכור ובאיזו חברה לבחור עבור השכרת ציוד לאירוע ביתי, אתם כבר בחצי הדרך לאירוע מוצלח, בלתי נשכח ובעיקר ללא מתחים מיותרים.

ישנם שני סוגים נפוצים של אירועים, אירועים המתקיימים באולמות אירועים או בגני אירועים ואירועים המתקיימים בבית. כאשר עורכים אירוע באולם או בגן אירועים, אין צורך לדאוג לציוד, אך כאשר מחליטים לחגוג את האירוע בבית, נוסף לכל ההכנות, מוטלת עליכם גם  העבודה לשכור את הציוד לאירוע.

במאמר זה נדון בהשכרת ציוד לאירוע ביתי. נסקור את רשימת הציוד שאותו אנו אמורים לשכור ונבדוק איך נוכל לבחור את החברה הטובה ביותר העוסקת בהשכרת ציוד לאירועים.

השכרת ציוד לאירוע ביתי – מבט מהיר על הציוד הנדרש

רשימת הציוד הנדרש לאירוע ביתי שונה מאירוע לאירוע ותלויה במספר פרמטרים כמו: מהו גודל האירוע, מהו סוג האירוע, היכן מתקיים האירוע בחצר, בבית, בגינה ציבורית או אולי אפילו על שפת הים ועוד.

באופן עקרוני הציוד הנדרש לאירועים ביתיים הוא כיסאות, שולחנות, מערכת סאונד ורמקולים, כלים כמו צלחות, סכו"ם, כוסות, כלי הגשה ועוד, אביזרים ופריטים שחברות רבות משכירות.  אך ישנם אירועים שבהם תבקשו לשכור ציוד יקר יותר כמו , מזגנים ניידים בימי הקיץ או פטריות לחימום בימי החורף,  ציוד הגברה, גנרטורים, השכרת ציוד תאורה, השכרת גנרטור, הקרנת מסכים ומקרנים ועוד.

ברוב המקרים האירועים שבהם אנו מבקשים לשכור ציוד הם אירועים קטנים, יחסית, כמו מסיבת יום הולדת, מסיבת אירוסין, חגיגת ימי נישואין ועוד. אך השכרת ציוד לאירועים אינה נדרשת רק לאירועים משפחתיים או חברתיים, השכרת הציוד נדרשת לא אחת גם לסעודות משפחתיות כמו סעודת ליל הסדר או גם סעודות משפחתיות גדולות בחגים ובמועדים אחרים.

השכרת ציוד לאירוע ביתי – איך לבחור חברה להשכרת ציוד?

כאשר אנו בוחרים חברה להשכרת ציוד לאירועים עלינו לבחור לפי מספר גורמים.

איך לבחור חברה להשכרת ציוד לאירוע ביתי – לפי הוותק והמוניטין

שוק האירועים הוא שוק רווי תחרות ובכל יום קמות ונופלות בו חברות חדשות, ולכן הוותק של החברה מעיד על האיכות והרמה שלה. חברה שהצליחה לשרוד שנים רבות בשוק התחרותי היא כנראה חברה בעלת מוניטין וחברה עם גב כלכלי ולוגיסטי.

איך לבחור חברה להשכרת ציוד לאירוע ביתי – לפי הציוד המוצע להשכרה

רוב החברות מציעות להשכרה את הציוד הקלאסי כמו שולחנות, כיסאות, כלי אוכל וכדומה, אך אם אתם זקוקים לציוד מיוחד כמו ציוד תאורה, השכרת גנרטורים, מסכים, מקרנים ועוד, חשוב לבדוק שלחברה שאליה אתם פונים יש את הציוד הנדרש, ויותר חשוב, שהוא במצב טוב.

איך לבחור חברה להשכרת ציוד לאירוע ביתי – בהתאם לנוכחות ברשת

בעידן שבו רשת האינטרנט היא המקום שאליו פונים בשאלות ובחיפושים שונים, המשפט: "אם אינך שם, אינך קיים", רלוונטי מתמיד. חברה העוסקת בהשכרת ציוד לאירוע ביתי מבינה את החשיבות של הנוכחות ברשת והיא תעשה הכול כדי לבלוט ברשת האינטרנט. חפשו האם החברה מחזיקה אתר ברשת, האם היא מנהלת דף עסקי בפייסבוק, האם היא פעילה באינסטגרם או ברשתות חברתיות אחרות ואם כן, מהי רמת ההשקעה והפעילות. חברה רצינית ובעלת מוניטין תשקיע משאבים רבים כדי להיות נוכחת ברשת וליהפך לאוטוריטה בתחום כדי שאתם תוכלו למצוא אותה בקלות ולהכיר אותה.

בדקו האם החברה מחזיקה את כל הציוד הנדרש

הרבה יותר קל ופשוט להזמין את כל הציוד במקום אחד מאשר להתחיל לנהל משא ומתן עם מספר חברות ובכל חברה לשכור ציוד אחר.

עשו סקר שווקים והשוו מחירים

 לעתים תופתעו מפער המחירים שבין חברה אחת לשנייה, אבל חשוב לזכור לא מומלץ לבחור חברה להשכרת ציוד לאירוע ביתי בשל העלויות הזולות. אומנם, כולנו רוצים לחסוך אך פרמטרים כמו שירות יעיל ואדיב, אמינות, ציוד מקצועי ואיכותי חשובים לא פחות מחיסכון כספי.

ואי אפשר בלי המלצות

נסו לברר בין בני המשפחה, מכרים או חברים יש אנשים שערכו אירוע ביתי, האם הם השתמשו בשירותים של החברה שעל אודותיה אתם מבררים ובקשו מהם המלצות. אם לא הצלחתם להשיג המלצות בין החברים והמכרים נסו לדלות מידע באתרי האינטרנט, בקבוצות פייסבוק או בפורומים ייעודיים.

פרמטר נוסף החשוב בבחירת חברה העוסקת בהשכרת ציוד לאירועים הוא האחריות ואיכות הציוד. 

חשוב לשכור ציוד איכותי שאפשר לסמוך עליו, ציוד שיעשה היטב את העבודה , זה תמיד חשוב, אך במיוחד כאשר אתם שוכרים ציוד חשמלי לאירוע, חשוב לבדוק שהציוד תקין ובטיחותי. חשוב לשכור ציוד לאירועים רק בחברה אשר מעניקה ביטוח על הציוד ונותנת אחריות.

לסיכום,  איכות החברה להשכרת ציוד לאירוע ביתי תשפיע על הצלחת האירוע!

אם החלטתם לארגן אירוע ביתי אתם ודאי מחפשים חברה העוסקת בהשכרת ציוד לאירוע ביתי. בשוק פועלות מספר חברות, אך חשוב לבצע סקר שווקים ולשכור את החברה הטובה מכולם כדי שלא תתאכזבו ולא יהיו תקלות בלתי צפויות ואכזבות בשל ציוד לקוי או בלתי בטיחותי.