אודות BEAT

מתכננים אירוע משפחתי או עסקי ולא יודעים מהיכן להתחיל? ביט!

אנחנו הפתרון המהיר, הקל והיעיל שלכם לכל סוג אירוע (פרטי או עסקי), בכל גודל (קטן ומשפחתי או גדול) ובכל מיקום (בבית, באולם, או תחת כיפת השמיים).

מעל ל- 15 שנים (מאז שנת 2006), שחברת ביט עוסקת באירועים ובארגונם. לביט מחלקת השכרת ציוד לאירועים, המציעה ללקוחותיה ציוד הגברה, ציוד תאורה, ערכות קריוקי וגם גנרטורים לכל סוג של מסיבה או אירוע פרטי שתעלו על דעתכם: מסיבות גיוס, מסיבות שחרור, בר/ת מצווה, מסיבות רווקים / מסיבות רווקות, חתונות, חינות וטקסים נוספים. אלה יכולים להיות אירועים משפחתיים ואינטימיים כמו ימי הולדת, או אירועים גדולים כמו מסיבות יער או מסיבות וערבי קריוקי המיועדים לבני כל הגילאים. לרשותכם יעמוד מבחר ענק של ציוד חדשני ואמין של החברות המובילות בתחומי הגברה, תאורה, גנרטורים ועוד.

ביט – כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

בביט תוכלו למצוא גם ציוד לאירועים העסקיים והארגוניים שלכם, השכרת מקרנים ומסכים לימי עיון וכנסים, ערכות קריוקי שתסייענה לכם בארגון ערבי קריוקי ארגוניים או ציוד הגברה ותאורה לימי גיבוש.

אם אינכם רוצים להשקיע זמן מיותר ולהתעמק במוסיקה שתלווה את האירוע שלכם, ביט מעמידה לרשותכם את מפעיל הקריוקי וגם שירותי דיג'יי מקצועי שיפטרו אתכם אף מדאגה זו.

מאחורינו מאות אירועים מוצלחים במגזר הפרטי, ציבורי והעסקי שמארגניהם נהנו מהשירות האישי והפרטני הניתן לכל לקוח, מתמיכה מקצועית ומנוסה 24/7 ומתמחור הנחשב לאטרקטיבי מאד בתחום השכרת ציוד לאירועים.

בליווי של ביט – האירוע שלכם בדרך להצלחה בטוחה

עם מבחר ציוד גדול ואמין במחירים נוחים, מקצועיות, ניסיון, תמיכה ואכפתיות, אין זה מפתיע שבין הנהנים משיתוף הפעולה עם ביט ניתן למצוא תוכניות טלוויזיה (למשל – האח הגדול) וחברות ענק (כמו אסם, הוט, קוקה קולה, אלקטרה ורשת המלונות פתאל).

חשוב לכם שהאירוע שלכם יהיה מוצלח?
פנו אלינו כבר היום ונתחיל לתכנן אותו יחד.