מסיבות יער הן כיף לא רגיל, יציאה משיגרה (כן, גם לבליינים "כבדים" ישנה שיגרת מסיבות, תאמינו או לא 🙂 ). הן מאפשרות לכם להימנע מתקריות לא נעימות עם שכנים מתלוננים והגעתה של המשטרה. הן מאפשרות לכם לחגוג לאורך כל הלילה, באוויר הפתוח, עם רוח נעימה ובראש טוב, מבלי לחשוש מגורמים שיפסיקו את המסיבה ויסבכו אתכם.

הפקת מסיבת יער או טבע – השכרת ציוד שיש לקחת בחשבון

במסיבות יער, מסיבות טבע או מסיבות חוף, המתקיימות במקומות פתוחים וגדולים, חשוב מאוד שמערכת ציוד ההגברה תהיה עוצמתית ובעלת זריקה רחבה של הסאונד, על מנת שכולם המבלים במסיבה ישמעו את המוסיקה בצורה שווה, חזקה ומקפיצה. בחירה מוטעית של ציוד הגברה להשכרה, מחברות המתמחות בהגברה למסיבות ביתיות (כ-Protech או BTS) עשויה ליצור מוסיקה בווליום חלש מידי במסיבה ותפגע באווירה.

הפקת מסיבת יער-חוף

חשוב מאד לוודא, כי ציוד ההגברה הוא מתוצרת של חברות מובילות ואמינות, ולא של חברות לא ידועות, אשר עלול לכך כי המסיבה תופרע או תופסק על ידי קלקול של הציוד, בעיות טכניות שונות וכד'.

כמו כן, חשוב מאד לזכור להצטייד בגנרטורים אמינים ואיכותיים, כאשר אתם דואגים להשאיר מרווח הספק בין הספק הגנרטור לבין ההספק הנדרש, ליתר בטחון, כדי שהגנטורים יעבדו באופן רציף ללא שום נפילות. כאן, מומלץ גם לוודא כמה ימים לפני המסיבה עצמה, כי יש לכם דרך לשנע את הגנרטורים לשטח ושהשטח שבחרתם לקיום המסיבה איננו מנותק מכל דרכי הגעה.

לאחר שבחרתם את המיקום למסיבת יער והחלטתם על התאריך – צרו איתנו קשר. מאחר ואנחנו בעלי ניסיון של שנים בתחום הפקת אירועי השטח, נוכל להתאים לכם את הציוד המתאים למסיבה שלכם: הגברה עוצמתית ביותר, תאורה מרהיבה וגנרטורים אמינים – כל אלה בהתאם ובהתחשב בגודל השטח ובכמות האנשים הצפויים להגיע למסיבה.

ברגע שתיצרו איתנו קשר, אנחנו נדאג לכל מה שתצטרך המסיבה שלכם: ציוד הגברה איכותי, השכרת ציוד תאורה מתאים למסיבת יער, פלטת דיג'יי וכמובן, גנרטורים טובים שיספקו לכם חשמל להפעלת כל הציוד. אנחנו נעשה את כל העבודה השחורה, וכל מה שנותר לכם לעשות, הוא פשוט ליהנות ולקצור את המחמאות! … אז צרו קשר !