כבר שנים שערבי קריוקי הפכו לתופעה של ממש בישראל, ובצדק לגמרי! קריוקי גורם להמון שמחה והנאה, ערב שמתחיל במספר דקות של ביישנות שנובעת מחוסר היכרות בין המשתתפים המסיבה, תוך כחצי שעה, הופך למצב שכולם רבים על המיקרופון ומתנדבים להיות הבא שישיר (יזייף). והכי חשוב – כל אחד יכול לשיר!

הפקת ערב קריוקי

גם אם אתם מתכננים מסיבה קטנה (וגם אם המסיבה שתכננתם גדולה בהרבה), ערב קריוקי הוא תמיד רעיון מצוין.

תוכלו לערוך ערבי קריוקי סתם לכיף שלכם ושל החבר'ה (כי לשיר ולזרום עם מוסיקה זה הכי משחרר שאפשר), לשלב קריוקי כ"מנה העיקרית" של אירוע מסוים (למשל, מסיבת בת מצווה, מסיבת רווקים או ערב בנות) ואפשר גם לערוך מסיבות קריוקי כערב עובדים, ערב חברה, ימי הולדת, ימי גיבוש או ימי צוות בארגונים ובחברות.

נכון, שלכאורה, כיום, כל אחד יכול "לחסוך" ולהרים בעצמו מסיבת קריוקי בזכות ה-You-Tube, ומבלי לשכור ציוד קריוקי מיוחד. אבל רוב הסיכויים כי במסיבה כזו, תיתקלו באיכות שירים ירודה, פרסומות מעצבנות בין שיר לשיר, מסך קטן ולא מקצועי ומספר השירים הזמינים שיעמדו לרשותכם יהיה מצומצם ודל, כך שעד מהרה, מה שהיה אמור להיות מסיבת קריוקי, יהפוך לערב קיטורים ואנשים יתחילו לפרוש מהמסיבה קרוב מאד לתחילתה.

מפעיל קריוקי

אם חשוב לכם שהמסיבה תהיה קצבית, ללא הפסקות, ועם מוזיקה מקפיצה בין לבין, הזמינו למסיבה מפעיל קריוקי. מפעיל מורשה כזה מגיע עם הגברה איכותית, מיקרופונים אלחוטיים, הקרנת המילים על גבי מסך למקרן גדול, הנחיה ורשימת שירים בת אלפי שירים, שכולם יחדיו הופכים את הערב להצלחה גדולה. למפעיל קריוקי מקצועי מספיק ידע וניסיון להבחין מתי המסיבה מתחילה לנמנם ולשקוע, ואז, הוא יחולל את הקסם שלו, ויפיח בה חיים מחדש.

ערכת קריוקי מקצועית

אם הזמנת מפעיל קריוקי איננה מסתדרת עם התקציב שעומד לרשותכם, אינכם רוצים להכניס אדם "מבחוץ", או שאתם מסוג האנשים שמעדיפים לעשות הכל בעצמם, תוכלו לשכור מאיתנו ערכות קריוקי מקצועיות, אשר מגיעות מורכבות ודורשות רק מספר דקות של הקמה. במקרה כזה, תוכלו אתם-בעצמכם להפעיל את ערב הקריוקי, בעזרת ציוד איכותי, אמין וקל מאוד לתפעול, לאחר שתקבלו הסבר קצר מאיתנו. כך, תוכלו ליהנות מהטוב שבכל העולמות.

אם אתם מתכננים אירוע פרטי, עסקי או ארגוני, פנו אלינו כבר היום, ונתאים לכם את האפשרות והציוד המתאימים לצרכיכם, כך שעל המסיבה, האירוע או הערב שתארגנו, המוזמנים ידברו בחיוך עוד שנים רבות.