חנוכה כבר בפתח, הילדים בחופש, צריך להעסיק אותם, וכולנו יודעים שעדיף לעשות את זה מחוץ לבית, כך שאתם בוודאי יוצאים לטיולים. אם אתם מתכננים שהיה בשטח גם בשעות החשיכה, או, אפילו טיול בשעות היום, שכולל משהו שהוא קצת מעבר לצידנית עם סנדוויצ'ים ומוזיקה מהאייפון – תזדקקו לגנרטור. היות וישנם הרבה סוגים של גנרטורים אשר שונים האחד מהשני בהספקם, בזמן הפעולה שלהם ובתכונות נוספות רבות, הפעם, בחרנו להתמקד בשלושה סוגי גנרטורים להשכרה, אשר אנחנו חושבים שהם יעילים במיוחד עבור טיולים רומנטיים זוגיים, טיולים משפחתיים או עם סתם הזרקות בשטח עם החבר'ה.

גנרטורים לטיולים

גנרטורים מושתקים

גנרטורים מרעישים, את זה כל מי שהפעיל גנרטור (או עמד לידו בזמן שהוא פועל) יכול לומר לכם. בחלק מהמקרים, זה לא יפריע לכם כי הגנרטור מרוחק או כי הרעש שלו איננו מפריע למה שמתרחש, אבל, במקרים אחרים, למשל, בטיול רומנטי שכולל לינה בשטח או במסיבה, הרעש של הגנרטור עלול להפריע ולקלקל את האווירה. גנרטורים מושתקים הם גנרטורים שהרעש שהם משמיעים בעת הפעולה מושתק (או מונמך באופן ניכר) על ידי אמצעים שונים כמו חיפוי אקוסטי, כיסוי, רפידות גומי וכן הלאה. חשוב לוודא בעת השוואת גנרטורים להשכרה מהי עוצמת הרעש שהגנרטור משמיע, ובמידה ומדובר באירוע שהרעש עלול להפריע לו, לשקול לשכור גנרטור מושתק.

גנרטורים ניידים

אחת הבעיות הגדולות שמציבים טיולים בשטח היא השינוע של חפצים גדולים או כבדים. מאחר וישנם סוגים שונים של גנרטור המיועדים למטרות שונות, חלקם קלים יותר לשינוע, וחלקם – לא, מאחר ולצורך שלשמו הם נדרשים הניוד נמצא בתחתית סדר העדיפויות (אחרי הספק, למשל). אם אתם יוצאים למקום בו אין גישה עם הרכב עד למקום בו אתם מתמקמים, גנרטור עלול להוות בעיה רצינית, כאשר הוא איננו מותאם לכך, כלומר איננו גנרטור נייד. לכן, חשוב עדיף, מראש, לשכור גנרטור נייד שהוא קל לשינוע (למשל, קל משקל או שיש לו גלגלים), על מנת שלא תצטרכו להגביל את עצמכם בעת בחירת המיקום, אלא תוכלו להיות ספונטניים.

גנרטורים עם מייצב מתח

AVR – מייצב מתח, או Automatic Voltage Regulator, הוא בקר אשר מיועד לנטר ולוודא כי אספקת המתח של הגנרטור היא אחידה, ללא תנודות מרמות גבוהות לנמוכות וההיפך. כאשר רמת המתח איננה אחידה, הדבר מזיק למכשירים המחוברים אליו ויכול להביא להשבתתם (תחשבו על מה שקורה למחשב שלכם בזמן הגליצ'ים הקטנים של מתח החשמל הביתי בזמן הסופות בחורף או בימי שיא החמסין בקיץ). הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות, הוא לחסוך כמה שקלים בהשכרת הגנרטור ללא AVR, ואז, לגלות, שה"חסכון" שלכם שרף את כל הציוד שהיה מחובר אל הגנרטור.

לסיכום:
ישנם סוגי גנרטורים רבים, חלקם יתאימו לכם יותר וחלקם פחות. הדבר החשוב ביותר בעת השכרת גנרטור, הוא שהחברה שמשכירה לכם אותו תהיה מקצועית ומנוסה דיה, על מנת שתוכל לסייע לכם בהתאמת הגנרטור לצרכיכם הספציפיים.

צרו קשר ונשמח להתאים עבורכם גנרטור לטיול מושלם !