קשה להילחם בקידמה. בעבר, עבדנו עם דף ועט, עם צ'קליסט כתוב (או ממוחשב), אבל כיום, כשלכל אחד מאיתנו יש לפחות טלפון נייד אחד בכיס, והטלפון הזה מלא במיליון תוכנות ואפליקציות שאינן חיוניות לנו (ברור, שקנדי קראש סופר-חיוני 🙂 ) אין שום סיבה שבעולם שלא נשתמש בו על מנת לסייע לנו בארגון המסיבות שלנו.

אפליקציות למארגני מסיבה

אם אתם מארגנים מסיבה פרטית, אירוע קטן וצנוע או חתונה גדולה אפליקציית מסיבה – תעזור לכם לתכנן את המסיבה שלכם. האפליקציה נתמכת על ידי מכשירים עם מערכת ההפעלה iOS 4.3 ומעלה, ופועלת על אייפונים, איי-פדים ואיי-פודים. היא מכילה בעצם כל מה שתצטרכו לצורך ארגון אירוע כזה: מרשימת מטלות, דרך ניהול רשימת המוזמנים וכלה במאזן מלא, המקזז את ההוצאות מההכנסות (מתנות) שקיבלו בעלי השמחה. ניתן להוריד אותה דרך ITunes.

המקבילות האנדרואידיות לה, הן ה-Party & Event Planner בגוגל פליי, וה-Party Planner, גם היא נמצאת בגוגל פליי.

>>> מארגנים מסיבה? אל תשכחו ציוד הגברה להשכרה

שיווק והכרת השטח

לצורך הכרת השוק (לדעת מי הם המתחרים שלכם – זה תמיד בריא) ויצירת קשרים עם קלאברים אחרים, תוכלו להשתמש ב- GoParties לאנדרואיד ולאייפון.
אמנם, נכון לרגע זה, האפליקציה אינה רלוונטית לישראלים בישראל, אבל בקצב שבו מתפתחים הדברים בעולם הטכנולוגיה, יש סיכוי סביר שכבר מחר תוכלו לעשות בה שימוש גם כאן בישראל, או, לחילופין, למצוא תוכנה אחרת מקבילה, אשר מכסה את המסיבות והאירועים בישראל.

קצת אלכוהול – תמיד מעלה את מצב הרוח

משתמשי בלקברי שמארגנים מסיבה ואינם נעזרים בשירותי ברמן חיצוני, יוכלו ליהנות מאפליקציית EasyBartender, שמכילה 14,000 סוגי קוקטיילים ומשקאות אחרים. גם משתמשי טלפונים אחרים אינם מקופחים והמקבילה האנדרואידית לאפליקציה זו היא Bartender. כמובן שגם משתמשי אייפון יוכלו ליהנות מ- Bartender's Choice, שנחשבת לשימושית לא פחות.

משעמם לכם באוזניים? מה עם קצת מוסיקה?

תוכנה אחרונה ושימושית (שיש לה יתרונות לא רק למארגני מסיבות, אלא לכל חובבי המוסיקה, שלמשל, שומעים שיר ולא בטוחים איך קוראים לו) תאפשר לכם להשתלט על כל נושא המוסיקה. ל-Shazam יש גרסה לאנדרואיד וגם גרסת אייפון.

בנוסף לה, בתחום המוסיקה, ישנו ז'אנר שלם של תוכנות Party Mixer או DJ Mixer, אשר תחתיו תוכלו למצוא אפליקציות רבות שישמשו כפתרון לעת מצוא, במקרה ואתם מארגנים מסיבה קטנה לחברים ולא משתלם לכם להזמין DJ מקצועי ומנוסה.

לסיכום:
הטלפון החכם שלנו כבר מזמן איננו "טלפון" בלבד ואיננו משמש רק לשיחות טלפון, אלא הפך, במובנים רבים, למרכז חיינו. דרכו, אנחנו עושים כמעט הכל. הורדת אפליקציות שתסייענה לכם בארגון המסיבה שלכם, הוא הצעד ההגיוני והמתבקש.

אחרי שהתארגנתם עם אפליקציות למסיבה, האם בדקתם שיש ברשותכם את כל הציוד הנדרש להפקה מוצלחת? צוות ביט ישמח לייעץ ולהציע ציוד להשכרה במחירים משתלמים במיוחד, צרו עמנו קשר!