החגים כבר כאן ועונת האירועים בשיאה. פסטיבלים למבוגרים ולילדים, ירידי רחוב, הופעות מוזיקה ושלל אירועים שמנעימים את הזמן לקהל שיוצא ונהנה מהחופשה הארוכה. זה גם הזמן של מארגני הפסטיבלים, בעיקר פסטיבלי המוזיקה, להיערך ולהציע לקהל שלהם את החוויה הכי טובה. 

אם אתם עומדים בראש פסטיבל מוזיקה, אתם בטח מבינים שאחד הדברים שיקבעו האם אנשים יגיעו אליכם ולא לאירוע אחר הוא הסאונד והאיכות. השכרת הגברה מקצועית תעזור לכם להבטיח שהאורחים שלכם ישמעו את ההופעות ויהנו מהם, בלי בעיות. 

התאמה אישית לפי סוג האירוע

אחד היתרונות הכי גדולים של השכרת הגברה בחברה מקצועית הוא הפיקוח המקצועי של צוות שמבין בהופעות וכבר היה באינספור כאלו. אנחנו יכולים להציע התאמה של חבילות הגברה בהתאם לסוג הפסטיבל, לגודל המקום והבמה, לסוג המוזיקה ולכל האילוצים השונים שיש לקחת בחשבון. 

התאמה אישית לפי סוג האירוע עדיפה על פני רכישת ציוד גנרי והתאמתו בכל פעם לאירוע אחר שאתם מפיקים. בנוסף, השכרת הגברה מותאמת לסוג האירוע כוללת גם ייעוץ, התקנה וכמובן אחריות שלנו שהסאונד יהיה איכותי ככל האפשר.

חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים

הפקת אירוע מוזיקה, בעיקר אם זה פסטיבל גדול שיש בו כמה הופעות שונות, בווייב משתנה, זה פרויקט גדול ומורכב. כשחושבים על הסאונד ועל פתרונות ההגברה הדרושים, חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים. 

לצד המיקום, האווירה, גודל הבמה, מספר ההופעות, סוג המוזיקה וסוג ההופעות, צריך לקחת בחשבון את גודל האירוע וכמות האנשים שיגיעו אליו, האם יש כמה במות שונות שעליהן מנגנים באותה עת, מה המרחק לבמה מהכניסה למתחם, איזה סוג מוזיקה יתנגן בפסטיבל והאם יש אילוצים מיוחדים שצריך לקחת בחשבון ועוד. 

לא כדאי להתפשר על הסאונד

כבר שמענו לא פעם על פסטיבלים גדולים עם מופעים מחו"ל שלא צלחו את מבחן הקהל בגלל הסאונד שלא היה מדויק. זה קורה הרבה מאד פעמים בגלל פשרות, בעיקר בתקציב. כשמפיקים אירוע גדול ועוד לא יודעים מה תהיה ההיענות שלו, ההוצאה הכספית יכולה להפחיד ולטלטל. זה הזמן שבו מקצצים, בודקים איפה אפשר להוריד מהתקציב ולפעמים מוותרים דווקא על הדברים החשובים. 

צריך לזכור שמי שמגיע לפסטיבל מוזיקה מצפה לקבל חוויה מוזיקלית איכותית ולכן דווקא על ההגברה אסור להתפשר. כדי לחסוך בעלויות, אפשר לפנות לחברה מקצועית שתספר לכם השכרת הגברה בהתאמה מיוחדת לאירוע, כך שלא תצטרכו לרכוש ציוד יקר בעשרות אלפי שקלים אלא לשכור אותו רק לתקופת הפסטיבל. 

מדובר בחיסכון משמעותי אבל כזה שלא מאלץ אתכם לוותר על האיכות. 

הפקת פסטיבל מוזיקה בחגים או בכל זמן אחר הוא פרויקט גדול ומסובך, עמוס בפרטים קטנים שצריך להתייחס אליהם. השכרת הגברה אצלנו בביט תסייע לכם לשמור על ראש שקט בכל הקשור לסאונד ולהבטיח שהמשתתפים בפסטיבל ייהנו מהופעות איכותיות ונעימות לאוזן.