בוודאי ראיתם במהלך העשורים האחרונים כמה עשרות סרטים (בעיקר קומדיות) העוסקים במסיבות רווקים, ובכל פעם, הייתם בטוחים שאתם תוכלו לארגן מסיבה הרבה הרבה הרבה יותר מוצלחת מזו שבסרט (ועם הרבה פחות פאשלות). אבל כשזה קורה לכם, כשהחבר הכי טוב שלכם מודיע לכם שהוא מתחתן, הכל פורח לכם מהראש – לא ברור לכם מי נגד מי, איך מארגנים מסיבת רווקים ובעיקר, איך עוזרים לחבר שלכם להיפרד מהיום האחרון שלו בחיי הרווקות, רצוי בדרך שלא תותיר יותר מידי אבידות בגוף ובנפש. 🙂

הפקת מסיבת רווקים

הצ'ק ליסט האולטימטיבי לארגון מסיבת רווקים

  • מי מארגן את המסיבה?

נהוג שהחבר הכי טוב של החתן מארגן אותה, למרות שלפעמים, כאשר מדובר באחים שהפרש הגילאים ביניהם הוא קטן, גם האופציה הזו מתקבלת.

  • את מי מזמינים?

היות ולא מדובר ביום הולדת, אין צורך לשבור את הראש יותר מידי, ואין צורך לחפור ולחפש את המורה מכיתה ג'. מזמינים את החברים הכי טובים של החתן (לרוב, אלה החבר'ה הנוכחיים). אפשר גם להרחיב ולהזמין חברים טובים שלו מתקופת הצבא וממקום העבודה. הכלל היחיד הוא שמזמינים את מי שיודע לעשות שמח, לבלות וליהנות. את המבאסים והכבדים משאירים בבית, לצפות בטלוויזיה.

  • איפה חוגגים?

מיקום וסוג המסיבה תמיד תלוי בחתן, למרות שרוב הסיכויים שאם תבחרו בסיבוב בארים (כמו שעושים חוגגים רבים), את הערב הזה, הוא יסיים שתוי וייקח לו שבוע לפחות להיזכר איפה הייתם. יש לכם אופציות אחרות, כמו מסיבת רווקים בווילה או בלופט, בחוף הים או בבאולינג, ביליארד או כל סוג בילוי אחר שמועדף עליכם, הפקת מסיבות במקומות הללו הם פופולאריות קיימות ואמנם יש צורך להתארגן עם כל הציוד הנדרש מראש כמו השכרת ציוד הגברה ותאורה בהתאם ללוקיישן הנבחר אבל מובטחת חוויה שהחבר וגם אתם לא תישכחו במהרה..

  • מה אוכלים?

כן, אנחנו יודעים שלא מדובר במסיבת רווקות, ושאוכל הוא התקשקשות מיותרת עבורכם, אבל אם אתם עומדים לבלות ערב שלם שמלווה באלכוהול, רצוי שתצטיידו במשהו קצת יותר רציני ואכיל מבמבה-תפוצ'יפס-בייגלה. אחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם שיכורים (ורעבים) כבר בשעה הראשונה. ערב בשרים על האש בחוף הים או ביער, יכול להוות יופי של אופציה עבורכם, אם אתם מחובבי הבשר.

  • אלכוהול?

טוב, ברור שכן – אלכוהול הוא חלק בלתי נפרד מהערב הזה. רק הקפידו על מגוון סוגי אלכוהול (בירה, וודקה, ערק, יין וכד') וגם על אספקה של מים ומשקאות קלים (לצורך הכנת המשקאות, וגם להפוגה בין משקה אלכוהולי אחד לשני). הקפידו על קניית משקאות מאיכות טובה ובחנות משקאות אמינה.

  • מוסיקה?

גם כאן, ברור שמוסיקה היא חלק בלתי נפרד מהמסיבה. תוכלו לבחור בין השכרת קריוקי (שיספק לכם גם את החלק ה"אומנותי" והמשעשע של הערב, במיוחד אחרי דרינק או שניים), לבין מוסיקת רקע או מוסיקה לריקודים המנגן DJ לאירועים – הכל תלוי בהעדפות של חתן המסיבה ושלכם.

  • מזכרות מהמסיבה ?

כובעים, חולצות, סינרי ברביקיו, בקבוקוני יין או מנפנפים למנגל אשר עליהם מודפסים משפטים משעשעים (למשל "יופסקו הנישואים בבני אדם", "לא הקאת – לא נהנית!" או "היום חיים – מחר נשואים"), יכולים להוות מזכרת לערב המהנה.

לא משנה מה תעשו, מה תבחרו לאכול או לשתות, עיקרה של מסיבת רווקים היא ההנאה שבבילוי ערב גברי עם חברים. כך שפאשלה פה או פדיחה שם, בשורה התחתונה, כל עוד אתם חוגגים יחד – זו מוגדרת כמסיבת רווקים מוצלחת.