כמעט כל אחת חולמת על היום בו תינשא לבחיר ליבה – השמלה, האולם, האמהות המתייפחות בהתרגשות מתחת לחופה, הריקוד הראשון – זהו לגמרי היום שלה… אבל, לפני היום הגדול, מגיע אירוע גדול לא פחות, בו, הכלה, בלוויית קבוצה נבחרת של חברותיה הטובות, חוגגת את הימים האחרונים לרווקותה. אם התמזל מזלך והבסטי שלך מתחתנת בקרוב, זה הזמן להתחיל לארגן לה מסיבת רווקות בלתי נשכחת.

מוזמנות לבדקות את כלל הפתרונות שאנו מציעים בביט למסיבת רווקות – השכרת הגברה ותאורה, מוזיקה כדי שתרקדו כל הלילה!

מסיבת רווקות

אז מקום – יש, אוכל ושתייה – יש, מוזיקה – יש, מה חסר עוד? כן, משחקים! כי מהי מסיבת רווקות בלי כיף וצחוקים?

מסיבת רווקות – זה הזמן לשוב לילדות

ככלל, חלק גדול מהמשחקים ששיחקנו בהם בילדותינו, יוכלו בקלות להפוך למשחקים מדליקים למסיבת רווקות, אם רק נכניס בהם טוויסט מעניין. למשל, את משחק הכיסאות המוסיקאליים הישן והמוכר, נוכל לשחק כשאנחנו יושבות במעגל, מעבירות מיד ליד אביזר סקסי כלשהו (אזיקים, ביריות וכד'), כשברקע מתנגן אחד מהשירים שהכלה אוהבת. ברגע שתיעצר המוזיקה, זו שבידה האביזר – נפסלת. אפשר לשחק גם משחק אמת או חובה עם אמיתות וחובות סקסיות ושובבות במיוחד, או תחרות תצוגת אופנה בין שתי קבוצות של בנות, כשחומר הגלם הבלעדי לשמלות הוא… נייר טואלט.

מסיבת רווקות – בין שוט לשוט

משחקי שתייה גם הם נחשבים ללהיט במסיבת רווקות, בגלל שאלכוהול עוזר לנו להיות משוחררות ולזרום טוב יותר, וזהו בעצם כל הכיף במסיבת רווקות. אפשר לערוך תחרויות שתיית אלכוהול (בירה, וודקה, יין – הכל זורם 🙂 ) בין שתי קבוצות, לשחק משחק Never שובב, או משחק חי-צומח-דומם בו המפסידה בכל סבב צריכה לשתות שוט, כל מה שיעלה בדמיון שלכן וירים את מצב הרוח.

מגייסים את הרשת לחגיגה

אחת התחרויות הכיפית ביותר היא תחרות לייקים בפייסבוק – כל אחת מהמשתתפות מעלה סטטוס (או תמונה שכידוע – שווה אלף מילים, במקרה שאתן מוכנות להוריד את רף הציפיות) והראשונה שמגיעה ל-100 לייקים, מנצחת. המפסידה – זוכה לפיגוע פייסבוק מביך (כמו "רציתי לספר לכם שהפסקתי לגלח את הרגליים/יש לי שניים תותבות" וכד' 🙂 ). תחרות נוספת שאפשר לעשות, היא תחרות הטרלות בקבוצה או בדפי פייסבוק שונים. למשל, להיכנס לדף של הוט ולבקש את מספר הטלפון של השירות של יס, לפרסם הודעה כי את מוסרת את חרגול המחמד שלך, מחפשת אינסטלטור לסתימה בשן וכן הלאה. המנצחת היא זו שזוכה להכי הרבה תגובות לפני שהודעתה נמחקת.

הכלה – כמעט ושכחנו 🙂

ברור שמרכז מסיבת הרווקות היא הכלה, ולכן, לא כדאי לשכוח להקדיש לה משחק אחד או שניים (תלוי ברמת תשומת הלב שלא תביך אותה). אפשר לשחק משחק טריוויה שמורכב משאלות עליה ועל בן הזוג שלה (עם שאלות כמו איפה נפגשו, או איזו להקה אהובה עליה). אפשר גם לבקש מכל אחת מהמשתתפות שתביא חפץ שקשור לחברות שלה עם הכלה, לשים את כל החפצים בסלסלה ובמהלך המסיבה לתת לכלת המסיבה לנחש מי הביאה מה ולמה.