החברה הכי טובה שלך מתחתנת, ועליך, בתור הבסטי שלה, מוטלת המשימה לארגן לה את מסיבת הרווקות הכי מושי-מושלמת בעולם. כל מסיבה שלא תענה לתארים "מווושלם", "הכי Wow שיש" ודומים להם, תגרום לקרע ביחסיכן, שלא לדבר על כך שתגרום לה עגמת נפש רצינית, בדיוק בשלב של חייה בו היא זקוקה לך יותר מתמיד. ככה לא מתנהגות בסטיז!

ערכת קריוקי למסיבת רווקות

מאיפה מתחילים לארגן מסיבת רווקות?

קודם כל, מחפשים את הקונספט שמתאים לכן (כלומר לה, שהרי גם אם מטרת המסיבה היא שכולן תבלו בנעימים, הערב הזה הוא לגמרי בשבילה!). תוכלי ללכת על הקונספטים הרגילים, הטחונים והשחוקים (מסיבת רווקות בוילה, מסיבת רווקות בחוף הים, מסיבת רווקות בספא), או, לחילופין, תוכלי להגדיל ראש, לשבור את השגרה, קצת להסתכן ולעשות לה מסיבה בלתי נשכחת, שתוכלו להיזכר בה עוד הרבה שנים אחרי כן.

3 קונספטים שמצאנו כמדליקים במיוחד:

  • מסיבת רווקות מהסרטים – בוודאי גם לכן יש סרט שאהוב עליכן, שהוא הכי הכי אתן. תוכלנה לערוך מסיבה שכל כולה ברוח הסרט. אם ניקח את הסרט "בת הים הקטנה" כנושא למסיבה, תוכלנה לבוא מחופשות לדמויות מתוך הסרט, לקשט את הבית ולהפוך אותו לסוג של אקווריום (או מצולות ים) על ידי תליית בדים כחולים בהירים וסרטים ירקרקים (אצות), לפזר פניני ריח קטנטנות וכל מה שיעלה על דמיונכן. את ערכת הקריוקי, שכל מסיבת רווקות איננה שלמה בלעדיה, מלאו בשירים בנושאי ים, חופים ונסיכות, והרי לכם שעות של הנאה מובטחת.
  • מסיבת רווקות עם אוכל (והרבה) – אם נמאס לכן מהבמבה-ביסלי-בייגלה השגרתיים (המלווים כל מסיבה שלכן מאז הילדות) ואתן חובבות מזון ובישול, תוכלנה לארגן מסיבת בישול בכל סגנון שתבחרו: מזון יפני (יאמי, סושי!), אוכל ים-תיכוני, מזון טבעוני, מסיבת עוגות, מזון שאוכלי בידיים, מזון-נחמה ועוד. תוכלו לבשל בצוותא, להחליף מתכונים ואף להזמין אשת מקצוע בתחום (בשלנית, תזונאית, יוצרת בשוקולד או מרציפן וכד') שתרצה לכם על התחום. הגראנד פינאלה של המסיבה יכולה להיות ארוחה משותפת עם מפיות שעליהן כתוב "ממחר דיאטה". מסיבה מסוג כזה תוכלנה לערוך בבית או בחיק הטבע, תלוי בסוג המזון ובכמות הלכלוך שאתן מתכוונות לייצר בזמן הבישול (כן, מלחמת מזון יכולה בהחלט להיות אחת האטרקציות במסיבה כזו).
  • מסיבת רווקות עם מתנות של עד X שקלים – אם כולכן צעירות ותפרניות במיוחד, תוכלו להגביל את סכום קניית המתנה לעד 50, 100, או 150 ₪. בדרך זו תוכלנה להימנע מפערים גדולים מידי בערך המתנות שכלת המסיבה פותחת בנוכחות כולן. על הדרך, תוכלנה גם לאתגר מעט את עצמכן בשבירת שגרת המתנות הרגילה שלכן. גם התפאורה למסיבה שלכן תוכלנה לעשות ברוח המסיבה עצמה, במקומות המציעים כלים חד-פעמיים יפהפיים במחירים זולים למדי או בחנויות המציעות ציוד למסיבות במחירים אפסיים ממש.

אחרי שהצלחתן להיסגר על הקונספט שמתאים לכן, רוב הסיכויים שהשאר (כל הפרטים הטכניים הקטנים והמעצבנים) כבר יגיע לבד. זיכרי – ארגני לבסטי שלך את המסיבה שתרצי שהיא תארגן לך, כשאת תתחתני.