החיבור בין בירה למוזיקה טובה הוא חיבור טבעי כמו לחם וחמאה ובטח כשמדובר בערבי קיץ חמים שבהם כל מה שמתחשק הוא למצוא מקום טוב לשבת בו, לבלות עם חברים על בירה צוננת ואם אפשר גם לשיר. ערבי "בירה ונשירה" התחילו בקיבוצים ובמושבים בצפון, עברו לסטודנטים במכללות ואוניברסיטאות בכל הארץ והיום הם כבר בילוי לגיטימי גם בבתים ובכל מקום שרק אפשר.

איך מארגנים ערבי בירה ושירה מושלמים שכולם רוצים להצטרף אליהם? 

חושבים בגדול:

לא, הימים של "כמה חברה' זרוקים על הדשא" נגמרו והיום בעידן הפלאפונים והמדיה כדאי לשאוף למשהו קצת יותר מתוחכם. השכרת מקרן ומיקרופונים וציוד קריוקי נוסף, תוכל להפוך את המסיבה על הדשא לדבר הכי מדובר בסביבה שלכם.

תחשבו בגדול, מרמת הציוד המקצועי שהופך את המסיבה להרבה יותר משודרגת ועד למגוון הבירות והאפשרויות הקולינריות שתביאו אתכם למסיבה. הסוד הוא לגמרי בפרטים הקטנים ובלחשוב עליהם הכי גדול שאפשר.

שלבו כמה סוגים של בירות: 

לא רק הבירות הקלאסיות שכולם מכירים אלא משהו מיוחד. שוק הבירות בישראל מתפתח והמון מבשלות בירה מציעות טעמים מיוחדים ואפשרויות לשדרג את האירועים שלכם. אם האירוע שלכם נקרא בירה ונשירה, חפשו גיוון. הציעו שיתופי פעולה למבשלות בירה צעירות או לחברות פחות מוכרות שמספקות בירות מכל העולם ותוכלו להציע למשתתפים חוויה מיוחדת במינה.

בחירת שירים הכי עדכניים שיש:

נכון, כשאנחנו חושבים על ערבי שירה בציבור מופיעה לנו מול העיניים האורגנית של שרה'לה שרון ואנחנו שומעים את שירי ארץ ישראל הישנה והטובה, אבל כדי להפוך את ערב הבירה והשירה שלכם למשהו הרבה יותר מיוחד, אל תוותרו על השכרת מקרן וערכות קריוקי מתקדמות של ביט פארטי שיוכלו להקרין את הפלייליסט הכי עכשווי ועדכני.

לצד קלאסיקות מוכרות שאתם יודעים שכולם אוהבים, כדאי לשלב גם להיטים עכשוויים שעוד לא עשו להם גרסאות קריוקי עד כה במסיבות. הרכיבו פלייליסט מגוון, שיש בו קצת מכל כל אחד יוכל למצוא בו משהו שהוא אוהב ושיגרום לו להשתתף במסיבה. לחילופין, תוכלו לערוך ערבי נושא ובכל פעם לבחור בסגנון מוזיקלי אחר.

אל תתפשרו על הסאונד:

נכון שמדובר רק בבירה ושירים, אבל אם בא לכם שהמסיבה שלכם תהיה משהו שמדברים עליו לאורך כל הקיץ, שימו דגש על הסאונד. הבירה היא אמנם רק תירוץ לצאת ולשיר בקולי קולות, אבל כדאי שהסאונד של המוזיקה שתישמע ברקע יהיה איכותי ויאפשר לכולם להשתתף ולשיר.

חברה מקצועית תוכל להציע השכרת מקרן שעליו תוכלו להקרין את השירים או קליפים שילוו את המסיבה ולהתאים לכם גם מערכות הגברה להשכרה שיספקו את האיכות הטובה ביותר של מוזיקה וצליל.

ערבי בירה ונשירה הם המסיבה הכי מתבקשת של הקיץ, על הדשא, בחצר הבית או בכל מקום אחר. זה הזמן לקחת אותם צעד קדימה עם השכרת מקרן וציוד סאונד מעולים – שיבטיחו שזה יהיה קיץ שמח במיוחד.