בשנים האחרונות טרנד הקריוקי מגיע כמעט לכל בית. כמה כיף זה לקנות שתייה וכיבוד, לאסוף את החברים ולארגן ערב שירה. אבל כמו כל טרנד, גם הקריוקי הופך ליותר מתוקתק ומגובש, עם ערבי שירה שבהם השכרת הציוד לאירוע הוא כבר לא רק מערכת קריוקי בסיסית.

אם אתם רוצים לארגן ערב שירה מעולה, עם איכות בסאונד ואווירה של מועדון מקצועי, השכרת ציוד הגברה זה הכיוון הנכון בשבילכם. איזה ציוד אפשר לשכור ומה חשוב לבדוק לפני שעושים זאת? אנחנו כאן עם הטיפים שלנו בנושא.

מערכות הגברה לקריוקי
מערכות הגברה לקריוקי

מהקטן לגדול

כשאנחנו מדברים על השכרת ציוד הגברה, אנחנו מתייחסים למכלול גדול של מוצרים. כאן אנחנו מזמינים אתכם להפעיל שיקול דעת. האם אירוע הקריוקי שלכם צריך להיות מושקע במיוחד? האם יש צורך בציוד מקצועי מקיף? האם מגיעים לאירוע המון אנשים והסאונד צריך לבלוט בשטח? כל הדברים האלו צריכים להשפיע על בחירת ציוד ההגברה.

תוכלו למצוא ציוד הגברה בסיסי בקנה מידה קטן, לדוגמה רמקול עם מיקרופונים אלחוטיים, שיכול להתאים לאירוע קריוקי קטן. אם מדובר בערב שירה שהוא באמת מתוקתק, תוכלו לבחור דווקא בחבילת הגברה כוללת, שיש בה רמקולים, מיקרופונים ושאר פריטים שמתאימים לערב קריוקי גדול.

מה התקציב שלכם?

השכרת ציוד הגברה תלויה כמובן גם בתקציב. אפשר למצוא מערכות הגברה קטנות ובסיסיות שמושכרות בכמה מאות שקלים לערב או מערכות מורכבות שמחירי ההשכרה שלהם עולים על 1000 שקלים.

אם מדובר בערב חד פעמי, אולי כדאי להשקיע במערכת טובה שתהפוך את הערב שלכם למיוחד ומהנה, בעוד שאם אתם עושים ערבי קריוקי באופן קבוע, רק בשביל החברה' הקרובים, ייתכן ומערכת בעלות זולה יותר עדיפה לכם.

אל תוותרו על איכות

יש שפע של חברות שמציעות השכרת ציוד הגברה לקריוקי ולאירועים אחרים. אנחנו מאמינים שאיכות, גם במקרה הזה, היא ממש לא מילה גסה.

איך בודקים איכות של ציוד הגברה? קודם כל בוחרים בחברה מקצועית עם ניסיון, שאפשר לקרוא עליה חוות דעת ברשת, לשמוע המלצות מלקוחות קודמים ולראות שיש לה מגוון רחב של ציוד מקצועי.

בנוסף, כדאי לבדוק שהציוד מגיע מיצרנים שנחשבים איכותיים. יצרן איכותי ומוכר, שיש מאחוריו ניסיון וקרדיט, מספק לחברה המשכירה את הציוד כלים שמעניקים סאונד איכותי, בלי פשרות.

תבחרו ציוד שמתאים לסוג האירוע ולמיקום שלו

כל חבילת ציוד הגברה מתאימה לאירוע אחר. יש כאלו שמתאימות לאירוע קטן ואינטימי ואחרות מתאימות למסיבות קריוקי גדולות ורועשות.

לפני השכרת ערכת קריוקי וציוד הגברה לאירוע התייעצו עם אנשי המקצוע וקבלו ייעוץ לגבי סוג ההגברה הדרושה לכם. אין דבר מעצבן יותר מלהגיע למסיבה ולגלות שלמרות שטרחתם והשכרתם ציוד אף אחד לא שומע אתכם.

צוות ביט כאן עם מגוון אפשרויות של השכרת ציוד הגברה לאירועי קריוקי שמחים ולכל אירוע אחר, אז תרגישו חופשי ליצור קשר !