הופעה טובה היא לא רק שירים נהדרים שנכתבו מהבטן, מוזיקה מקפיצה או מרגשת ואנרגיה מצוינת, אלא גם סאונד טוב, תאורה נעימה לעיניים ואווירה שיוצרת הזדמנות להקשיב. סאונד גרוע יכול לגמרי להרוס הופעה, אפילו כשכל שאר הדברים היו מדויקים. אז איך מוודאים שהסאונד מצוין? ואיך משתלבת בכל זה השכרת הגברה ממקור חיצוני?

זה מתחיל מבדיקת המקום עוד לפני ההופעה

הרבה לפני ההופעה, עוד כשחושבים על השכרת הגברה וכל שאר הדברים שצריך כדי להרים את האירוע, חשוב לבדוק את כל הנתונים. בדיקת המקום היא קריטית. אנחנו צריכים לבדוק איך האקוסטיקה בחלל, מה הגודל שלו, איפה עומד הקהל ואם הוא יושב איך מסודרים השולחנות.

אנחנו צריכים לבדוק מה מרחק הבמה מהקהל ואיך האווירה מסביב – האם יש רעש כלשהו שצריך לקחת בחשבון תוך כדי ההופעה? כל הדברים האלו יעזרו לנו לבחור מערכות הגברה מתאימות ולשפר את הסאונד.

סאונד להופעה

התחשבות במספר האנשים שמגיע להופעה

דמיינו לעצמכם מה היה קורה אם בהופעה בפארק הירקון, אליה מגיעים עשרות אלפי אנשים לפעמים, היינו מביאים מערכת הגברה קטנה ומיקרופון אחד? רוב הסיכויים שאף אחד לא היה שומע את ההופעה והיינו נאלצים לוותר.

אז נכון, הופעה בפארק הירקון היא לגמרי דוגמה חיצונית, אבל גם כשמדובר בהופעה ביתית, כדאי לחשוב על מספר האנשים שאמורים להגיע להופעה לפני שמחליטים על השכרת הגברה וציוד מביט www.beatparty.co.il. גם מערכות הגברה בעלות עוצמה גבוהה מדי יכולות לשנות את האווירה בהופעה וליצור סאונד פחות טוב.

עבודה עם ספק מקצועי שמציע ציוד מעולה

אם ארגנתם הופעה והזמנתם אנשים, כדאי שהסאונד יהיה הטוב ביותר שתוכלו להציע. לא משנה כמה תתאמנו ותשירו נפלא, אם לא ישמעו אתכם כמו שצריך, ההופעה פשוט תתפספס. אחרי שבדקתם איפה וכמה אנשים מגיעים, הגיע הזמן להתייחס לציוד עצמו.

יש שפע של חבילות השכרת הגברה שאפשר להתאים לסוגים שונים של אירועים והופעות. כדאי לבחור ספק מקצועי שיוכל לכוון אתכם לבחירה הנכונה ולדאוג שהציוד שיגיע ביום ההופעה יהיה מדויק, איכותי ושמיש.

כשמדובר בציוד להשכרה, אנחנו תמיד מקפידים לבדוק אחרי כל שימוש שאין תקלות, שהסאונד מצוין ושאפשר להעביר את הציוד הלאה ללקוח הבא בלי לפחד שמשהו ישתבש. הבדיקה הזו של איכות היא חלק חשוב מהעבודה שלנו כספקים.

חשוב לוודא שהמיקרופונים, מערכת השליטה על ההגברה וכל שאר הציוד תקין. בנוסף, כדאי לדאוג להנחייה והדרכה לפני האירוע איך לתפעל את ציוד ההגברה ואיך להתקין ולחבר אותו בדרך הטובה ביותר, כדי לוודא שהסאונד מדויק.

חיבור לא נכון, התקנה רופפת או כיוונון לא נכון של המערכות, יכול ליצור גם כן בעיות בסאונד. לכן, חשוב לעבוד עם ספק מקצועי שיספק לכם את כל הליווי גם במהלך האירוע.