תכנון אירוע עסקי אחרי החגים הוא מרוץ ארוך בין בלת"מים. החגים שעוצרים הכל, במיוחד השנה כשהכל צפוף, מחייבים כל אחד שמתכנן השקה, כנס או תערוכה מיד אחרי החגים להיכנס למרוץ מטורף במיוחד. בין רשימת המטלות הבלתי נגמרת של הפקת אירוע עסקי, תמצאו גם מטלה אחת חשובה במיוחד בעינינו – בחירת ציוד להשכרה.

החלטנו להקדיש פוסט בבלוג שלנו לבחירה החשובה הזו בספק ובסוג הציוד המתאים לאירוע עסקי ולתת לכם את הטיפים המקצועיים שלנו בנושא. אז איך בוחרים ציוד הגברה להשכרה או תאורה מתאימה? הנה כמה טיפים חשובים.

השכרת ציוד לאירוע עסקי

הציוד חייב להתאים למקום ולמספר האנשים

הדבר החשוב ביותר בבחירת ציוד הגברה להשכרה, תאורה או כל אמצעי אחר, הוא המקום ומספר האנשים. גודל המקום משפיע על הסאונד ומספר האנשים שנוכחים בחדר, מדברים ומתקשרים, משפיע אף הוא. לכן, חשוב מאד לבדוק מה גודל המקום ומהו מספר האנשים המקסימלי שיהיה באירוע.

ככל שהאירוע גדול יותר – כך תצטרכו ציוד הגברה חזק ומשמעותי יותר. אם מדובר באירוע אינטימי, תוכלו להסתפק בציוד מינימלי. אם המקום גדול מאד, משמע שצריכה להיות הגברה חזקה ועוצמתית, כך שנאומים, הרצאות או כל פעילות אחרת שתועבר באירוע, יישמעו על ידי כל האנשים במקום.

בדיקת איכות הציוד חשובה – וכמה שיותר מוקדם

חשוב מאד לבדוק שהציוד שאתם מזמינים ומשכירים יהיה איכותי. אין דבר מעצבן יותר ממיקרופון או מערכת הגברה שמפסיקים לעבוד באמצע אירוע. כאן נכנסת לתמונה בחירת הספק.

כשמדובר באירוע עסקי שאמור ליצור רושם עליכם ועל מקום העבודה שלכם, אל תוותרו על בדיקה מוקדמת, קבלת המלצות מאנשים שערכו אירועים עם הספק שבחרתם, קבלת הצעת מחיר עם התחייבות לאיכות הציוד וכל הבטחה מוקדמת וחתומה שיש אחריות על האיכות.

ציוד הגברה להשכרה שעבר כמה ידיים צריך להיבדק ולהיות מותקן על ידי אנשי מקצוע מיומנים והחברה המספקת אותו צריכה להעניק אחריות על התפקוד של הציוד במהלך האירוע.

התקנה מקצועית בזמן האירוע – כדי למנוע בעיות

עוד דבר שקשור לבחירת הספק, היא ההתקנה של מערכת ההגברה או כל ציוד אחר במהלך האירוע. אם אתם לא יודעים לתפעל מערכת הגברה וזקוקים לעזרה בהתקנה ובתפעול, הקפידו לעבוד עם ספק מקצועי שיכול לתת לכם את ההדרכה המתאימה או לשלוח אנשים משלו להתקין ציוד הגברה להשכרה במקום האירוע.

כשאתם סוגרים על השכרת ציוד הגברה או תאורה כלשהו, ודאו שאתם יודעים איך לתפעל את הציוד או שהמשכיר מספק לכם הדרכה מתאימה. כך תמנעו מצב של עיכוב בתחילת האירוע, בעיות סאונד במהלכו והרבה מאד עוגמת נפש לכם ולמשתתפים.

אנחנו מספקים ציוד הגברה להשכרה ומלווים את לקוחותינו להפקת אירוע עסקי או פרטי מוצלח, עם הציוד האיכותי ביותר ואנשי המקצוע המיומנים ביותר, צרו קשר לפרטים!