כשהיינו ילדים לוח וגיר היו לא רק שורה משיר ישן נושן, אלא הכלים העיקריים בכיתה. היום, המצב הוא לגמרי שונה והילדים שלנו, שגדלים מול המסך – לטוב ולרע, רגילים לסטנדרטים הרבה יותר גבוהים. מורות רבות כבר משתמשות באופן קבוע במצגות במהלך השיעורים ובבתי ספר שונים השכרת מקרן הוא חלק משגרת העבודה.

אם גם אתם אחראיים על הציוד בבית הספר ורוצים לשכור מקרנים, אנחנו כאן בשבילכם. והנה כמה דברים שכדאי לדעת לפני שאתם בוחרים את המקרן המתאים לכיתה.

איכות ההקרנה תקבע את רמת הקשב של התלמידים

כדי שהמורות בכיתות בבית הספר יוכלו להשתמש במקרן ולהקרין מצגות בלי לאבד את הקשב מהתלמידים, חשוב שתבחרו במקרן איכותי. המקרן צריך להתאים לגודל המקום והמסך, להיות בעל רזולוציה מעולה ולהגיע מספק מקצועי שיוכל גם להנחות אתכם איך לכוון את המקרן בצורה הטובה ביותר.

כדי לוודא שאתם בוחרים את הציוד הנכון תוכלו להתייעץ איתנו או פשוט להזמין השכרת מקרן לכיתה אחת ולבדוק איך הכל עובד. כך תדעו איזה מקרן מספק חוויית הקרנה איכותית וטובה.

בלי תחזוקה שוטפת ובלי תיקונים

אחד הדברים הכי חשובים במקום כמו בית ספר הוא לצמצם למינימום את התחזוקה השוטפת – באמצעות ציוד תקין, איכותי ומקצועי. כשאנחנו מציעים השכרת מקרן אנחנו לוקחים אחריות מול הלקוחות שלנו ומקפידים שכל ציוד שיוצא מהדלת עבר כבר בדיקה וטיפול ולא מצריך תחזוקה שוטפת או תיקונים.

כדי לשדרג את החוויה בכיתה וכדי להבטיח שהלמידה תהיה זורמת ומהנה, אנחנו ממליצים לבחור בחברה קבועה, שתתמוך בכם ותספק תמיכה טכנית בכל עת, בדיוק כמו שאנחנו מציעים.

חיבור לציוד נלווה כמו מסך מיוחד – שישפר את הצפייה

השכרת מקרן היא צעד מעולה קדימה אבל יש ציוד נלווה שיכול לשדרג אפילו עוד יותר את חוויית הלמידה. אל תסתפקו רק במקרן שיקרין את המצגת או הסרטון על הקיר או הלוח המחיק, התקינו בכיתה גם מסך איכותי שמתאים בגודל ובמיקום שלו ויאפשר להציג את החומר הנלמד בצורה איכותית.

גם במקרה הזה אפשר לבדוק קודם מה הכי מתאים, לשכור כמה סוגי מסכים ולראות מה הכי מתאים לכיתת הלימוד, ואפשר גם להתייעץ איתנו ולקבל את כל הפרטים על חבילות שמשלבות השכרת מקרן ומסך.

בדיוק כמו שאתם רגילים לעבוד

היתרון הגדול בהשכרת מקרן לכיתות הלימוד הוא האפשרות להתרגל לעבוד בדיוק כמו שנוח לכם. עם מקרן שכור תוכלו לעבור מכיתה לכיתה, לבדוק מה הכי עובד, איזה סוג של מסך מתאים לכם, מה כל כיתה דורשת ורק אחר כך להחליט לרכוש מקרנים שיהיו בבית הספר באופן קבוע.

באמצעות חבילות השכרת מקרן וציוד הקרנה נלווה של ביט פארטי תוכלו למצוא בדיוק את מה שמתאים לכם ולשדרג את חוויית הלימוד של התלמידים שלכם.