עם תחילת השנה החדשה, כולנו מתחילים לתכנן את הפעילות העסקית בחברה. אנחנו מסתכלים קדימה וחושבים בין היתר על האירועים, הכנסים והתערוכות שנשתתף בהם, חושבים מה יהיה התקציב שנשקיע ומה יכלול כל אירוע.

עלויות של הפקת אירועים בחברה יכולות להיות גבוהות מאד, אבל עם השנים ועם השתתפות באירועים רבים של לקוחותינו, למדנו איך לחסוך בעלות הארגון – באמצעות בחירות חכמות. מבחירת התכנים ועד לתחום שלנו – השכרת ציוד הגברה ותאורה – אלו כמה מהטיפים שלנו בנושא.

הישארו נאמנים למותג שלכם

בעקבות חברות שפנו אלינו לשירות השכרת ציוד הגברה לאירוע, נכחנו בהרבה מאד אירועים עסקיים שהיה בהם הכל – ואולי קצת יותר מדי. היה בהם תוכן עשיר, אוכל מפנק, משקאות, תאורה מפוצצת, אטרקציות לאירועים, מצגות וסרטים ועוד אינספור דברים. בסופו של דבר, כשיש עומס של אטרקציות, הקהל שלכם יכול ללכת לאיבוד ולא להבין את מהות האירוע.

נכון שזה מפתה להציע את כל הקסמים שיש לכם, אבל אנחנו דווקא חושבים שכדאי להפעיל שיקול דעת. הישארו נאמנים למותג שלכם, לתוכן שאתם מציעים במהלך הכנס או האירוע והפכו את המהות והמשמעות למרכז.

תתכננו מראש

כשעורכים אירוע עסקי ברגע האחרון, נוטים לבזבז יותר.

כדי לחסוך בעלויות שלכם, עדיף להשקיע בתכנון מראש. קחו לעצמכם זמן לראות את השנה קדימה ולהחליט מתי תקיימו אירועים, מה יהיה בהם, מה אתם צריכים לסדר ולארגן כדי שהאירוע יתפקד, אילו ספקים צריכים להיות מעורבים באירוע וכדומה.

ככל שתתכננו מראש בצורה פרטנית יותר, תוכלו לבדוק עלויות, לחשב את התקציב ולעשות סקר שוק בין הספקים שלכם, בכל התחומים. כשמדובר על השכרת ציוד הגברה כדאי לבדוק מראש איפה ייערך האירוע, כמה אנשים יהיו בו ומה התכנים שיהיו בו – כך גם אנחנו נוכל להציע לכם בשלב מוקדם את ההצעה המתאימה ביותר לסוג האירוע שלכם.

תעבדו עם ספקים קבועים

הרבה מלקוחותינו הם חברות וארגונים שעורכים באופן קבוע אירועים וזקוקים לשירותי השכרת ציוד הגברה או תאורה. הם יודעים שהשירות שלנו טוב ואמין, שאנחנו מספקים את כל התשובות בזמן ושאנחנו כבר מכירים את המהות מאחורי החברה והאירועים שלה.

ההכרות הזו מניבה גם עבורם תנאים טובים, הם חשופים למבצעים ויכולים לפנות אלינו לקבלת הצעות מחיר כשהם יודעים שיקבלו מאיתנו תמיד את המחיר הכי טוב שנוכל להציע.

עבודה עם ספקים קבועים חוסכת גם זמן והשקעה של העובדים שלכם. ברגע שאתם מתחילים לעבוד על כנס או אירוע עסקי אחר, אתם יודעים למי לפנות, אתם יכולים לקבל ייעוץ מדויק לגבי מה יתאים או לא יתאים לאותו האירוע, כי הספק כבר מכיר אתכם ואת אופי האירועים שאתם מארגנים.

אם תקפידו על שלושת כללי העבודה האלו, תוכלו לחסוך בעלויות הכנסים והאירועים ולהפיק מהם את כל היתרונות של אירוע עסקי מושקע.

 

אנו משכירים ציוד מעולה לארגון כנסים ואירועים, צרו קשר לפרטים ומחירים!