פעם היה מספיק לעמוד על הבמה ולדבר בכנס, לסחוף את הקהל תוך שיחה של שעה או פחות ולגרום לו להשתתף בדיון. היום אנחנו יכולים לשדרג את החוויה וליצור אינטראקטיביות דרך הטכנולוגיה שאנחנו מביאים לאירוע.

כחלק מהעבודה שלנו אנחנו מציעים השכרת מסכי טלוויזיה וציוד נוסף לכנסים ולאירועים, מה שיכול להפוך את החוויה למיוחדת במינה עבור המשתתפים ולשיווקית וסוחפת עבורכם.

השכרת מסכי טלוויזיה לכנסים

הזדמנות להיות יצירתיים ולשתף את הקהל

יצירתיות היא מילת המפתח כשמדובר בכנס שיווקי או מקצועי. אין דבר מעצבן יותר מלשבת בכנס במשך שעות, הרצאה אחר הרצאה, בלי הזדמנות לראות משהו חדש שקורה מסביב.

באמצעות סרטונים המוקרנים על מסכי טלוויזיה המפוזרים בפינות שונות בחלל בו נערך הכנס אפשר ליצור חיבור יצירתי ופורה עם המשתתפים. כל סרטון יכול לשאול שאלה או לתת תובנה על משהו בתחום שלכם, או להציג את מה שאתם עושים אחרת.

השכרת מסכי טלוויזיה מתקדמים, שמציעים איכות צפייה וסאונד, תאפשר לכם לקחת את הסרטון השיווקי שצילמתם במיוחד לכנס או כחלק מהשיווק שלכם ולהקרין אותם לקהל הרחב.

כשהאינפורמציה מוצגת על המסך הכי גדול

אחד הדברים החשובים בכל כנס שכולל דיונים, הרצאות ושיחה עם הקהל הוא להעביר את האינפורמציה בצורה הכי ברורה ומוחשית. כשיש הרבה אנשים, הקרנה על מסך למקרן היא הדרך המתקדמת ביותר.

את המצגת שלכם תוכלו לשתף על מסך גדול ומרשים, שיקרין אותה לכמה שיותר אנשים בקהל. תוכלו להגיע באמצעות אינפורגרפיקה נכונה ומסרים חותכים אל הקהל שלכם, בלי לדבר יותר מדי.

ליצור דיון גם בכנסים גדולים

אם אתם מתכננים כנס גדול ורוצים לתת מקום לשאלות מהקהל, תוכלו לעשות זאת באמצעות צילום והקרנה ישירות למסכים גדולים. גם האדם שיושב רחוק מהבמה ורוצה לשאול שאלה, יוכל לעשות זאת וכולם ישמעו ויראו אותו.

אם אתם נעזרים בצילום במהלך הכנס תוכלו לדאוג שהמצלמה תהיה מחוברת באמצעות ציוד מתקדם אל המסכים. כל אדם שיצולם שואל את השאלה יופיע על מסכים גדולים שיופנו אל שאר הקהל, כך תצרו אינטראקציה מתקדמת מאד.

שיווק הכנס תוך כדי הכנס – זה אפשרי

אם אתם מתכננים עוד כנסים, אם הכנס נפרש על פני כמה ימים או אם אתם פשוט רוצים לשתף את הקהל בחוויה, תוכלו להקרין חוות דעת וסיפורים של האורחים בכנס על מסכים שיפוזרו בלובי ובכל מקום שאליו מתנקז הקהל בתחילת היום.

הוידויים האישיים מכל מי שבא להקשיב לכם, שיצולמו ויוקרנו, משמשים כחומר שיווקי איכותי מאד. השכרת מסכי טלוויזיה וציוד נוסף כמו הגברה לכנסים הכולל מקרנים ורמקולים, יאפשר לכם לעשות זאת בקלות. למרות שמדובר בהפקה מהירה ואינטנסיבית, יש ערך גדול לוידויים האלו שמגיעים בצורה הכי אותנטית תוך כדי תנועה. כך תוכלו לשווק בקלות גם את הכנס הבא.