המון זמן חיכינו לאוגוסט שלמרות החום והלחות מספק לנו הזדמנות לקחת חופש אמיתי, להנות עם החברים והמשפחה ולחגוג בגדול את העונה החמה. אם אתם בעלי עסקים תיירותיים, אתם בטח מתכננים את מסיבת סוף הקיץ הכי פרועה ומרגשת.

כדי להתחרות בין פאבים, מועדונים, מסעדות, אתרי אירועים ואטרקציות תיירותיות שכולם מבטיחים את המסיבה הכי מרגשת, צריך לחשוב על כל הפרטים הקטנים – מבחירת האוכל דרך עיצוב ההתאורה ועד חיפוש מקרן להשכרה להקרנת מצגות.

להסתכל אחורה – לתכנן קדימה

אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים לעשות כשאנחנו מסייעים בהפקת אירוע הוא להבין אילו אירועים היו קודם ומה רוצים להשיג עכשיו. בדרך כלל נרצה להתעלות על המסיבה הקודמת, לתכנן משהו חדשני ואחר, שעוד לא היה במקום.

מצד שני, הרבה מאד פעמים יש קהל קבוע שמגיע ורוצה להנות מאותה מסיבת סוף קיץ שהוא מכיר ואוהב. גם במקרה הזה שווה לחשוב על הפתעות וחידושים, אפילו בפרטים הכי קטנים שיש. מהוספה של שירים עדכניים לקריוקי ועד לשדרוג הציוד הקיים וחיפוש תאורה, מסכים או מקרן להשכרה שהם יותר טובים מאלו של הפעם הקודמת.

אנחנו ממליצים להסיק מסקנות מכל מה שעשיתם עד עכשיו ולהכין תוכנית חדשה למסיבה של השנה, שמבוססת על שדרוגים, הפתעות וחידושים שיתעלו על המסיבה הקודמת.

מסיבת סוף הקיץ

להגשים את החלומות הכי פרועים שיש

סוף קיץ זו הרגשה בלתי נגמרת של חופש. אנחנו רוצים להרגיש את כל החוויות הכי נפלאות שעברנו בקיץ האחרון מתנקזות למסיבה אחת. כדי לגרום לקהל שמגיע למסיבה באמת להנות ממשהו מיוחד, תחשבו על החלומות הכי פרועים שיכולים להיות.

מסיבה בסגנון מסוים שעוד לא היה בארץ, ממסיבת קזינו סטייל לאס וגאס ועד קריוקי שבסופו מגיע אמן להופעה חיה בהפתעה ועד למסיבת בריכה עם בר מתוקים או מצגת מצחיקה שכולה מורכבת מרגעים שעברתם בקיץ, יש המון רעיונות שונים בהתאם לתקציב, למקום ולאופי של המשתתפים במסיבה.

אנחנו מציעים להסתכל על העולם החוצה, לבדוק אילו מסיבות מתקיימות במקומות דומים לשלכם ברחבי העולם ולקבל השראה ורעיונות להגשים את החלומות הכי מטורפים שלכם.

אל תשכחו להשקיע בציוד הטוב ביותר

אנחנו לא יכולים להתעלם מהדברים שהופכים את העסק שלנו לכזה שבא מהבטן ומהלב. בין היתר הרצון לעזור בהכוונה, בייעוץ וגם בהשכרה של ציוד מעולה למסיבות ולאירועים. אם אתם מחפשים מקרן להשכרה או זקוקים להתייעצות בנוגע לתאורה באירוע, זה הזמן והמקום לפנות אלינו.

 

אנחנו מאמינים שהדברים הקטנים שאתם עושים מאחורי הקלעים הם אלו שהופכים מסיבות, בכל עונה, לכאלו שידברו עליהם עד העונה הבאה ואפילו יותר מכך. ביחרו לעבוד עם ספק איכותי של ציוד למסיבות, שיכול לספק לכם ציוד מותאם בדיוק לגודל האירוע, להקף המשתתפים בו, לאטרקציות שאתם מציעים בו ולכל מה שהופך מסיבת קיץ למושלמת.