בעוד פחות משבועיים יסיימו רוב הילדים בישראל את שנת הלימודים. זה הזמן החם של מסיבות סוף השנה ואנחנו כמי שמציעים ציוד לאירועים להשכרה נעים ממסיבה למסיבה ולומדים להכיר את הטרנדים הכי מעניינים בעולם מסיבות הסיום. כן, הרבה השתנה מאז שאנחנו היינו ילדים ואם אתם ההורים שעליהם הוטל להפיק את המסיבה, אנחנו איתכם בסימפטיה גמורה.

איזה ציוד משלנו יכול לעזור לכם להפיק את האירוע בראש שקט?

הנה כמה דוגמאות.

ערכות קריוקי:

ילדים בכל הגילאים אוהבים לשיר ואם כבר לשיר במסיבה, אז את הלהיטים הכי גדולים של הרגע. מעומר אדם עד סטטיק ובן אל, כבר ראינו הכל.

ערכות הקריוקי שלנו שמגיעות בכמה דרגות של עוצמה ומתאימות למספר אנשים קטן או גדול, בהתאם לחבילה, מספקות לכם פעילות מהנה במיוחד למסיבת סוף השנה, כזו שתגרום לילדים לצחוק, לשיר, לרקוד ולעשות שמח. אם אתם מחפשים פעילות שלא דורשת הרבה מאמץ מבחינת הפקה, אבל הופכת אירוע למעניין, מלא הומור ועם הרבה שמחת חיים, זה יכול להיות כיוון נפלא.

מיקרופונים ומערכות הגברה:

כשאנחנו מדברים על מסיבות סוף שנה אנחנו מדברים על נאומים, טקסים וחלוקת מתנות. לכל הדברים האלו דרוש ציוד הגברה להשכרה שיעזור לכם לשמוע טוב יותר את הילדים, להשמיע להם את הברכות והנאומים ובעיקר שאף אחד לא יצטרך לצעוק כדי שישמעו אותו בתוך מסיבת ילדים סוערת.

אנחנו מספקים ציוד לאירועים להשכרה שכולל מערכות הגברה המתאימות לכל מיני לוקיישנים ודרגות סאונד, מיקרופונים וציוד נלווה שמאפשרים לכל ילד להישמע ולשמוע.

תאורה מיוחדת לאירועים:

אם אתם מארגנים מסיבת סיום במקום פתוח, כמו הרבה הורים וילדים בארץ, ורוצים להנות מהקיץ שהתחיל לא מזמן, תוכלו להזמין אצלנו ציוד לאירועים להשכרה שכולל גם תאורה.

אנחנו אוהבים להיות יצירתיים באופציות שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו ולכן תוכלו למצוא אצלינו השכרת תאורה לאירועים הכוללת בין היצר תאורה כמו ספוטים שיתנו אור במקום חשוך אך גם תאורה דקורטיבית שמושלמת למסיבות חגיגיות במיוחד. בזכות הציוד הזה תוכלו להיות יצירתיים, לעצב את המסיבה בסטייל יוקרתי ומיוחד ולתת לילדים חוויה שהם לא ישכחו.

מערכות סאונד ומוזיקה:

אי אפשר להפיק מסיבה בלי מוזיקה טובה, בין אם הדי.ג'יי מגיע מבחוץ או שמדובר באחד הילדים המוכשרים שאוהב מוזיקה ורוצה להוכיח את זה לכולם. בהרבה מסיבות גילינו שיש ילד שיכול להפוך לדי.ג'יי של המסיבה, אם רק היה לו את הציוד המתאים.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומספקים מערכות סאונד שמאפשרות להשמיע מוזיקה במסיבה בכל מקום ולמספר גדול של אנשים. אם אתם צריכים ציוד לאירועים להשכרה שיאפשר לילדים לחגוג עד הלילה עם מוזיקה טובה, להנות מסאונד משובח ומהפעלה חכמה ונגישה של הציוד, אנחנו לגמרי הכתובת.