אם אי פעם יצא לכם לארגן אירוע כלשהו, אתם בוודאי יודעים שברוב המקרים, הציוד מהווה כמעט את החלק הבעייתי ביותר, בגלל חשיבותו ונחיצותו (כתבנו "כמעט", מכיוון שלנו, הישראלים, כידוע, המזון מהווה את עיקר רוב האירועים, השמחות והחגיגות 🙂 ). אבל אין ספק שציוד טוב ואמין מהווה מקפצה רצינית לרמה של האירוע ולהצלחתו.

ארגון אירוע בטבע

מהי חשיבותם של ציוד הגברה או ציוד תאורה מתאימים לאירוע?

ציוד הגברה מתאים, יכול, למשל, להיות ההבדל בין מסיבה מוצלחת לבין מסיבה בה חצי מהאורחים מתחרשים מצפצופי הרמקולים, בעוד החצי השני איננו זוכה ליהנות מהמוסיקה בכלל, כי היא איננה מגיעה אליו. השכרת ציוד הגברה למסיבות הכולל רמקולים יכול להוות גם את לשון המאזניים בין יום עיון או הרצאה שהם פיצוץ אמיתי, לבין אירוע בו נרדמים המוזמנים כי קולו של המרצה/המארח איננו מגיע לשורות האחרונות.

גם בתחום ציוד תאורה ישנם ניואנסים רבים שיכולים להפריד בין הפיכתו של האירוע לאירוע "מואר" (תרתי משמע) או להפיכתו לאירוע בו מגששים המוזמנים את דרכם באפילה, כי ציוד התאורה כשל במילוי תפקידו או שמי שתכנן את התאורה לא חשב על כל הפרטים הקטנים (והמשמעותיים, מסתבר) וגילה את זה ברגע האמת…

איזה משקל יש לציוד אמין באירוע בטבע?

אם באירוע בבית יש לציוד הגברה ולציוד תאורה ישנה חשיבות מרובה, על אחת כמה וכמה במסיבות בטבע, כאשר אתם לא יכולים לקפוץ לרגע לחברת השכרת ציוד לאירועים, להביא משם רמקול תקין שחסר לכם או להחליף את זוג הפרוז'קטורים התקולים בזוג שעובד. בחלק גדול מהמקרים, אירועים בטבע מתקיימים בשעות הערב והלילה, בהן החברה המשכירה את הציוד איננה פועלת, ולכן, חשוב מאד שלא תקלעו למצב כזה מלכתחילה, במקום לנסות לפתור בעיות בשטח.

איך מצמצמים את הסיכונים?

  • מאפיינים צרכים ותנאי שטח – השלב הראשון כולל את ההערכה של הציוד לו אתם זקוקים, סוג האירוע, מקום קיום האירוע והשטח אותו צריכים ציוד ההגברה והתאורה "לכסות", מספר המוזמנים ועוד פרטים קטנים. כן, אנחנו יודעים שזו המון התעסקות, אבל איך תשכרו את הציוד המתאים לכם, אם לא תדעו למה אתם זקוקים?
  • בוחרים חברה אמינה – כתבנו על כך כבר בעבר, אבל מפאת חשיבותו של נושא הציוד באירועים בטבע, נדגיש זאת שוב – התרחקו מחברות שאינן אמינות, גם אם הן מבטיחות לכם ציוד "מעולה" ובמחירים זולים במיוחד! סביר להניח שברגע האמת תגלו שאתם לבד במערכה, עם ציוד כושל, מקרטע או מסובך מידי להפעלה, כשבחברת השכרת הציוד מסננים אתכם.
  • עורכים חזרה גנרלית – זה אולי נשמע לא יעיל, אבל גם אם זו המסיבה העשירית שלכם, דברים תמיד עלולים להשתבש. עדיף לבדוק את הציוד וכשירותו מספר שעות לפני האירוע, מאשר לגלות בזמן אמת שהציוד בעייתי ואין לכם שמץ של מושג מה אתם אמורים לעשות עכשיו כדי להשמיש (או להחליף) אותו.

לסיכום:

ציוד אמין ובמצב טוב איננו מגיע יש מאין. ברוב המקרים, מאחורי ציוד כזה, נמצאת חברת השכרת ציוד לאירועים שאנשיה הם מיומנים ובעלי ניסיון ויידעו ללוות אתכם לאורך כל הדרך, מתחילת ארגון האירוע ועד לסיומו המוצלח. אתם מוזמנים להיעזר בנו, בידע ובניסיון שלנו, כדי להבטיח את הצלחת האירוע שלכם.