כאשר אתם מתכננים אירוע, כנס או מסיבה, מן הסתם, אין בידיכם את כל הציוד הנדרש (ציוד הגברה שונה, ציוד תאורה, גנרטור וכד'), לכן, תצטרכו לשכור אותו מחברת השכרת ציוד לאירועים.

חברת השכרת ציוד לאירועים

אולם, מאחר ומדובר בתחום פרוץ למדי, הרשת מלאה בחברות המתיימרות לספק לכם את הציוד הנדרש לכם, אולם בפועל, לאחר שבוצעה העסקה, אתם מוצאים את עצמכם לבד במערכה, מול ציוד מקרטע, שאינכם יודעים כיצד להפעילו, ובמספר הטלפון (בו כ"כ שמחו לשווק לכם את הציוד והבטיחו לכם שמיים וארץ) – כרגע מסננים אתכם. צר לי לבשר לכם, אבל כנראה שנתקלתם בחברה לא מקצועית ולא שירותית.

אולי' הפעם' האירוע שלכם נכשל, אבל זהו בדיוק הזמן המתאים ללמוד כיצד  לבחור לאירוע הבא שלכם חברת השכרת ציוד לאירועים ולוודא שהיא אכן אמינה ומקצועית, כפי שהיא מציגה את עצמה.

3 סימנים מובהקים לחברת השכרת ציוד לאירועים מקצועית

מקצועיות – מאחר ואינכם אנשי מקצוע בתחום ציוד הגברה או בתחום ציוד תאורה, תזדקקו למישהו שיאמר לכם איזה ציוד ישרת את מטרותיכם בצורה הטובה ביותר. מקצועיות מתבטאת גם בהיכרות עם סוגי הציוד החדישים ביותר הקיימים בתחום, יתרונותיהם, חסרונותיהם, ובעיקר – התאמתם לצרכיכם. המקצוענים אמיתיים יידעו להתאים את הציוד לצרכי האירוע ולא ינסו לכופף את צרכי האירוע לציוד שהם מציעים להשכרה.

שירותיות – המתבטאת ביכולת ובנכונות להסביר ולעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך. מקצועיות לכשעצמה, הינה תכונה טובה, אולם, היא לא תסייע לכם, כאשר כל הידע נשמר אצל המקצוען עצמו. בחלק מהמקרים תידרשו להפעיל ואולי אף לחבר ולהתקין את הציוד בשטח, ולכן, חשוב מאד שאנשי המקצוע בחברה ממנה אתם שוכרים את הציוד יידעו להסביר לכם כיצד עליכם לעשות זאת. שירותיות הינה גישה כוללת, המלווה (או שאיננה מלווה) עסק בכל הדרגים והתהליכים שלו. לכן, בחברת השכרת ציוד לאירועים בה תקבלו יחס ומענה מקצועי הולמים לפני סגירת העסקה, סביר להניח כי יעמדו לרשותכם גם במקרה שתתגלינה תהיות ותקלות בהפעלתו בשטח.

ציוד תקין ושמיש – על מנת להבטיח את תקינותו, בין השכרת ציוד אחת לשנייה, הציוד צריך להיות מתוחזק באופן שוטף ומאוחסן בצורה הולמת. חברה מקצועית פועלת כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותיה ומבצעת נוהל תחזוקת ציוד בצורה המתאימה לכל סוג ציוד. למשל, מחליפה נוריות במקרנים העומדים להשכרה בצורה תקופתית סדירה ולא רק במקרים שלקוח נזעק שהמקרן איננו מפיק את המצופה ממנו וכד'.

לסיכום:

ארגון אירוע בכוחות עצמכם הינו מלאכה מפרכת ומסובכת דיה, גם כאשר הכל הולך כמו שצריך וללא תקלות בלתי צפויות. תקלות תמיד עלולות להתרחש, אולם תוכלו לצמצם את הסיכון אם תבחרו בציוד המתאים ובחברת השכרת ציוד מקצועית ואמינה, שתעמוד לצידכם לאורך כל התהליך, עד ליום שאחרי האירוע. לצורך כך, הציוד שלנו (ואנחנו, עם הנסיון שלנו) נמצאים כאן לרשותכם.