זהו אחד העיסוקים הכי מדהימים שיש – להרגיש את המוזיקה מהכי קרוב שיש, להגביר את הווליום ולשמח אנשים מכל הסוגים והמינים שמגיעים לרקוד, להנות ולחגוג. אבל מי שרוצה להיות די.ג'יי עומד בפני כמה החלטות חשובות – בין היתר האם לקנות או דווקא לבצע השכרת ציוד הגברה מתאים, לצד מערכות וגאדג'טים נוספים שכדאי לרכוש במהלך הדרך.

אז אם אתה חולם להיות די.ג'יי המשך איתנו..

לפני שתחליט לקנות או לשכור ציוד – מוצרים ומערכות שכדאי להכיר מקרוב

מחשב ותוכנה

היום עבודת הדי.ג'יי מבוססת על עבודת מחשב. הטרקים והפלייליסטים משודרים דרך המחשב אל המיקסרים ומערכות ההגברה. מחשבים לשימוש די.ג'ייז מגיעים בסקאלה של מחירים, מ-2000 שקלים לערך למחשב פשוט ובסיסי ועד ל-6000 שקלים ויותר למחשב חזק. די.ג'ייז רבים מעדיפים מקבוק, שיש בו אופציות נוחות וחזקות, כמו מערכת הפעלה משודרגת.

מיקסרים

את המיקסרים אפשר להשיג אצלנו גם כחלק מחבילה של השכרת ציוד הגברה והם מהווים חלק חשוב מעבודת הדי.ג'יי, לפחות אם מדובר בדי.ג'יי שמופיע באירועים רבים. המיקסר מאפשר לשחק עם הסאונד, להגביר ולהחליש, ליצור אפקטים ועוד. היום חלק מהתכונות האלו נמצאות גם במחשב באמצעות תוכנות ייעודיות אבל מיקסר חזק ואיכותי הוא עדיין חלק מהעניין.

קונטרולר

הקונטרולר הוא בעצם מערכת השליטה של הדי.ג'יי. הוא נותן את הבסיס לעבודה מול המוזיקה, מול האפקטים הרצויים ומול הקהל. הוא מאפשר להתאים את המוזיקה ולתת אפקטים עצמאיים כדי.ג'יי. הוא למעשה הפה והקול וההשראה של כל די.ג'יי.

מיקרופונים

למרות שברוב המקומות המסודרים תמצאו מיקרופונים, במקרים רבים עדיף לבצע השכרת ציוד הגברה בחבילה שכוללת מיקרופון חזק. המיקרופון משמש את הדי.ג'יי לקשר עם הקהל וצריך להתאים לגודל הקהל, קנה המידה של המקום וכמובן למערכת ההגברה.

אנחנו מציעים מגוון רחב של מיקרופונים להשכרה, כחלק מחבילת השכרת ציוד הגברה וגם כציוד נלווה פרטני. אם אתם מתחילים לרוץ מאירוע לאירוע, ייתכן ויגיע הזמן שבו תצטרכו לקנות מיקרופון שילך אתכם לכל מקום.

מערכות הגברה איכותיות

אם אתם מתכננים לטייל בארץ ולספק שירות די.ג'יי באירועים, כדאי שתאמצו מערכות הגברה איכותיות משלכם שעליהן תוכלו לשלוט (התחילו כאן https://www.beatparty.co.il/rental_categories/amp_equipment). הסאונד המדויק, החיבור הקל למחשב ולשאר המערכות והיכולת ליצור את הוייב המבוקש לכם – הכל תלוי בהכרות עם הציוד.

אנחנו ממליצים על השכרת ציוד הגברה איכותי כבר בתחילת הדרך, כדי לבסס את עצמכם כאנשי מקצוע וכדי.ג'ייז איכותיים. השכרת ציוד הגברה לפי סוג האירוע, מספר האנשים והאווירה הדרושה – ניתנת בכמה חבילות שונות בהתאם לכל הנתונים האלו ולכן תוכלו בכל פעם לשחק עם מערכות אחרות ולהכיר אופציות שונות. כך עד שתמצאו את זו שתתאים לכם ביותר.

אצלנו בביט תוכלו לקבל עזרה וייעוץ בהשכרת ציוד הגברה לאירועים ובתחילת הדרך שלכם כדי.ג'ייז. באתר שלנו תמצאו ציוד מקיף שיעזור לכם לעשות את הצעדים הראשונים בתחום.

השכרת ציוד ל-DJ