למסיבות בטבע, ביער או בחוף הים דבקה בשנים האחרונות הסטיגמה של מסיבות הנמשכות לאורך כל הלילה, מלוות במוסיקת טראנס, מיועדות לצעירים בלבד וגדושות בשפע אלכוהול וחומרים אסורים נוספים. יתכן שסצנת הטראנס אימצה לעצמה את חיק הטבע כמקום קיום המסיבות המועדף עליה, אולם אין שום סיבה בעולם שמסיבות נורמטיביות אחרות לא תעשנה שימוש בטבע כתפאורה מתאימה להן.

בידורית קריוקי

הנה ארבעה אירועים שהוצאתם מהבית (או מאולם) יכולה למנף אותם ולהפוך אותם לחוויה בלתי נשכחת למוזמנים המשתתפים בהם:

מסיבת קריוקי

לא ברור איך מישהו בכלל חשב לקיים מסיבת קריוקי בביתו, בשכונה בה יש שכנים "נחמדים" מסביב. שכנים אשר עלולים להתקומם על הרעש ולחכות עם סטופר ביד כדי להזעיק את המשטרה במידה ותשמיעו ולו צליל אחד דקה אחרי השעה המותרת על פי החוק. יער וחוף הים הם הסביבה הטבעית המועדפת לאירוע כזה. ערכת קריוקי טובה, ציוד הגברה טוב וגנרטור אמין, מצב רוח טוב וזהו, אתם בדרך להרים מסיבת קריוקי, שעוד שנים לאחר שתסתיים עדיין ידברו עליה בהנאה.

סדנת בישול

מארגנות יום כיף לנשים? חושבים על יום גיבוש לצוות העובדים? סדנאות בישול הופכות לסוג בילוי נפוץ. אבל למה להכניס את כל העסק הזה לתוך בית? ישנם סוגים רבים של סדנאות בישול שמתאימות בול לטבע, למשל, סדנאות בישול המבוססות על חומרי גלם שנאספו בטבע על ידי המשתתפים ומבושלים במדורות בשטח, או אפילו סדנאות הכנת שוקולד, שיוצרת לכלוך רב (ודביק), שבוודאי לא תרצו במטבח המצוחצח שלכם.

מסיבת רווקות

מי אמר שצריך וילה ובריכה בשביל מסיבת רווקות, למה שלא תיהנו מחוף ים שלם? במיוחד בחורף, כאשר החופים ריקים ממתרחצים, תוכלו ליהנות מחוף ים שלם בשביל עצמכן. אמנם טבילה במים תהיה לא מומלצת (ברררר, קררררר…), אבל אתן תוכלנה ליהנות מפעילויות כמו סדנת יצירת תכשיטים מצדפים, אטרקציות נוספות שונות, והעיקר, תחגוגנה את החברות שביניכן.

מסיבת יומולדת לפי נושא

כאן, הגבול נעצר רק ביכולות הדמיון שלכם. אם מדובר ביום הולדת לילדה, ניתן לארגן מסיבת פיות ביער, כאשר ציוד תאורה מיוחד משווה לו נופך של יער פיות קסום. כאשר מדובר בנערה החוגגת Sweet Sixteen ניתן לארגן מסיבה מתוקה, בה סוכריות וממתקים אחרים תלויים על ענפי העצים שמסביב, ואילו יום נישואין ניתן לחגוג במסיבת חוף ים בסגנון דרום אמריקאי עם גריל ענק ומוסיקת סלסה, הבוקעת מציוד הגברה איכותי.

לסיכום

כל אירוע משמח ניתן לחגוג בצורה בלתי שגרתית על ידי הפעלת הדמיון ויציאה מהקופסא. על מנת שהאירוע יהיה מוצלח כפי שאתם מתכננים אותו, חשוב ביותר להקפיד על ציוד מתאים ואמין, אשר לא יאכזב אתכם ברגע האמת.

אם אתם מתכננים אירוע בחיק הטבע ואינכם בטוחים בדיוק איזה ציוד הגברה אתם צריכים או איך לצלוח השכרת ציוד תאורה מתאים, תוכלו להיעזר בצוות המקצועי שלנו לשם כך.