הילדונת הקטנה שלכם הופכת לאישה מול עיניכם המשתאות, איך זה יתכן? הרי רק אתמול נולדה, ועכשיו היא כבר מתחילה לענוד תכשיטים "אמיתיים", ללכת על עקבים ולקשקש בפלאפון עם החברות על בנים… זה אומר שאוטוטו, אם תרצו ואם לא, תתחיל עונת ה"בת מצוות" הכיתתית. בקרוב, תזכו לרצף מתמשך של מסיבות בת מצווה, כל אחת מהן מושקעת יותר מהשנייה, מיוחדת יותר. אי שם, במהלך הרצף, אתם אמורים לארגן את הבת מצווה של הילדונת שלכם, וזה הזמן להתחיל לחשוב על המסיבה שלה.

מסיבת בת מצווה בטבע

לנוחותכם, ריכזנו כאן 5 רעיונות יצירתיים למסיבות בת מצווה, אשר כבר מתחילות ביתרון, מאחר והן מוציאות את הבנות החוגגות ממקום האירוע המקובל והשגרתי (אולם אירועים או מתנ"ס) ומעבירות אותו החוצה, אל הטבע, אל חוף הים או אל היער.

מסיבת פיות בלב היער

איזו נערה לא תשמח להגשים חלום ולבלות ערב שלם ביער פיות? להתהלך בין עצים שענפיהם מנצנצים, להצטייד בכנפי פיות, לענוד קשת ורדרדה וזוהרת, ולבלות עם חברותיה, הפיות. כאן, התאורה משחקת מרכיב חשוב ביצירת האווירה והתפאורה שמסביב, ולכן, נמליץ על השכרת תאורה מיוחדת מחברה אמינה ומקצועית, שאף תסייע לכם בתכנון פרישת התאורה בשטח ותוודא שהכל אכן ישביע את רצון פיית בת המצווה.

פסטיבל סטנד-אפ

בכל כיתה יש את הבדרן של הכיתה, זה שהמורים אינם פונים אליו ב"בוקר טוב", אלא ב"אתה רוצה לשתף את הכיתה במה שמצחיק אותך?", אבל, בנוסף לו, יש בכל כיתה את גם אלה שהם-נורא-מצחיקים, אבל מתביישים. בת מצווה שכולה עוסקת בסטנד-אפ יכולה להיות ההזדמנות שלהם להפגין את חוש ההומור שלהם. תוכלו לשכור איש מקצוע או לתת להם לארגן את הפעילות בעצמם, לארגן תחרות נושאת פרסים או סתם בשביל הכיף. הכי חשוב שתצטיידו במערכת הגברה טובה, כדי שכולם יוכלו לשמוע את קטעי הבידור והבדיחות שהבדרנים הצעירים יכינו.

מסיבת קריוקי 

למסיבות קריוקי יש קסם מיוחד, במיוחד בתחילת גילאי העשרה, בהם כל נערה בטוחה שהיא מינימום ליידי גאגא וכל נער בטוח שהוא משה פרץ, אמינם או אוגוסט אלסינה. זה הזמן לתת להם להתפרע ולזייף בקולי קולות, כי יער, מי ישמע אותם? חשוב מאד במסיבה כזו למצוא קריוקי להשכרה מחברה בעלת ניסיון, שתדע להתאים לכם חבילת קריוקי שמתאימה לצרכיכם ולתנאי המסיבה בשטח.

מאהל הישרדות

אם ילדי הכיתה מעט יותר ספורטיביים, מה דעתכם לחגוג איתם את בת המצווה במאהל הישרדות בשטח? תוכלו לערוך סדנאות בישול מהצומח במקום, לארח מדריך שדאות שילמד אותם קשרים, כפיתות חבלים והקמת אוהלים ועוד המון דברים מעניינים.

מסיבת טיפוח 

מסיבת הבת מצווה האחרונה מיועדת לבנות בלבד. אם לילדונת יש קבוצה של חברות טובות, הן תוכלנה לחגוג את מסיבת הבת מצווה בסטייל נשי, כן, גם זה יכול לקרות בטבע. תוכלו להזמין בחורה המתמחה בתסרוקות אשר תלמד אותן לקלוע צמות מיוחדות, קוסמטיקאית ומדריכת איפור, ובכלל, ליהנות מיום כיף נטול-בנים.

מסיבת בת מצווה חוגגים פעם אחת בחיים, לכן, צאו מהקופסא וגלו יצירתיות בארגון המסיבה. מובטח לכם שאם תתאמצו, תצליחו לארגן מסיבה שעוד הרבה שנים ידברו עליה.