פעם ערבי הקרנת שקופיות היו חלק מהאווירה הביתית. ההורים שלנו היו מזמינים כמה מהחברים הכי טובים, קרובי המשפחה והידידים שלהם, מניחים צלוחיות עמוסות פיצוחים על השולחן ומפעילים את המקרן הביתי שהשמיע רעשים בכל פעם שהחליף שקופית. היום המצב הוא לגמרי שונה. כדי לערוך ערב הקרנה חגיגי לא צריך להסתמך על המכשור המיושן – אפשר לקנות ואפשר גם למצוא מקרן להשכרה שיתאים בדיוק לערב המיוחד שלכם.

איך לבחור את המקרן הנכון לבית?

הנה כמה טיפים מאתנו.

התאמת המקרן לגודל המסך

כל בית הוא שונה ובכל בית אתם בוחרים במקום מסוים שישמש להקרנה. לפני שאתם בוחרים מקרן להשכרה בדקו איפה תוכלו להקרין את המצגת, הסרטון או כל דבר אחר שאתם מתכננים להקרין. ההתאמה בין המקרן למסך משפיעה על בחירת המקרן.

רזולוציה מעולה ואיכות הקרנה

לפני שאתם בוחרים מקרן להשכרה ודאו שמדובר במקרן עם רזולוציה טובה. גם כשמדובר במקרן לצרכים ביתיים עדיף לבדוק שהצפייה ברורה מכל מקום בחדר, שהפרטים הקטנים המוקרנים נראים לעין ושהרזולוציה מדויקת מול ההקרנה על המסך. ברוב המקרנים היום תוכלו לשחק ולכוון את איכות ההקרנה.

אפשרות שליטה מרחוק

ברוב המקרנים היום אפשר לשלוט מרחוק באמצעות שלט, מה שהופך את ההפקה של כל ערב משפחתי או מסיבה בבית להרבה יותר פשוטה. כדאי לבדוק שהמקרן מגיע עם שלט ולא מחייב אתכם לתמרונים בכל הערב.

התקנה נוחה

השכרת מקרן לשימוש ביתי פירושה התקנה מהירה ופשוטה. כדאי לבדוק שאתם יכולים לחבר את המקרן בקלות, שאין צורך באיש מקצוע ושאתם מבינים את התפעול של המכשיר. היום ברוב המקרים המקרן מגיע עם הוראות הפעלה פשוטות מאד וכל מה שצריך בדרך כלל הוא להדליק ולכוון אותו אל המסך.

הפעלה נוחה וחכמה

כדי שלא תצטרכו לטפס על סולמות כדי להפעיל את המקרן או לשחק עם שלט מורכב, כדאי לבדוק בזמן ההשכרה שההפעלה היא מהירה ונוחה. בניגוד למקרנים ישנים שהיה לוקח להם המון זמן להידלק, מה שגרר התעסקות ובדיקות מעיקות, היום מקרן להשכרה שמגיע מתוצרת מוכרת ועדכנית אמור להידלק בכמה שניות.

מקרן ללא תקלות

מכיוון שמדובר במקרן להשכרה, עדיף לבדוק מול חברת הציוד שלא מדובר במקרן שכבר יש לו היסטוריה ארוכה של תיקונים ובעיות. חשוב להבטיח מול החברה שאתה אתם עובדים שיש אחריות מלאה לתקינות המקרן, כדי שלא תמצאו את עצמכם באמצע המסיבה או האירוע מנסים לתקן את המכשיר.

אצלנו תוכלו למצוא מקרן להשכרה ולקבל את כל המידע שיעזור לכם לקחת את המכשיר הביתה ולהנות מערב שקט ללא דאגות. מקרנים מתוצרת מעולה, מספקים מוכרים בשוק, עם כל האביזרים והתמיכה מסביב – הם הבחירה הכי טובה למסיבה ביתית או אירוע חגיגי משפחתי נטולי דאגות ומהנים באמת.