אם אתם מארגנים הקרנת קולנוע ביתית, אנו מקווים שכבר חשבתם על השכרת מקרנים, מסכים וציוד נוסף שבטח תצטרכו.

אחת החוויות המהנות ביותר היא הקרנת קולנוע ביתית ופרטית לחברים, שמשלבת מצד אחד את הנוחות שבבית ומן הצד השני, מקנה תחושה של הקרנה מקצועית של ממש. אם אתם תוהים לגבי המיכשור והאביזרים שתצטרכו בשביל הקרנה כזו, אנחנו כאן כדי לעזור!

הקרנת קולנוע ביתי

עזבו אתכם מטלוויזיה, לכו על מקרן

אחד הדברים הכי כיפים הרי בהקרנות קולנוע, מאלה שהופכים את הצפייה לחוויה של ממש, היא איכות ההקרנה הגבוהה. לא משנה איזו טלוויזיה מתקדמת יש לכם, סרט קולנוע יראה הכי טוב בעזרת מקרן ומסך מתאים (בו נעסוק בהמשך). המקצועיות של רמת ההקרנה, ההתאמה המושלמת שלו לחדרים חשוכים והחיבור הפשוט למחשב ולמכשירים נוספים הופכים את המקרן למכשיר האולטימטיבי שתצטרכו, לצד המיקרו להכנת הפופקורן, כמובן.

אם שאלתם את עצמכם כיצד בוחרים מקרן, חשוב לשים לב שיש לו את כל הפונקציות שאתם זקוקים להן, לרבות: יכולת הקרנה בחדרים מוארים וחשוכים, התאמה לסוגים שונים של הקנה וכמובן, איכות הקרנה טובה מאוד.

>>> אולי יעניין אתכם גם: איך לבחור מקרן

סטנד או חצובה

בפשטות, לא לכל אחד בבית יש מקום טוב בסלון בו הוא יוכל למקם את המקרן ועדיף לדאוג לכך מוקדם מאשר מאוחר. מיותר להזכיר לכם שלמיקום המקרן חשיבות גדולה מאוד על איכות ההקרנה ולכן, כדי למקסם את חווית הקולנוע הביתית, עדיף להשכיר מראש חצובה או סטנד. אגב, באשר להחלטה אם ללכת על חצובה או סטנד, אנו מציעים לכם להיוועץ עם אנשי המקצוע במקום, כשאתם מחליטים על סוג המקרן וכו' (בעת הבירור על השכרת מקרנים) על מנת שתוכלו להתאים את מיקום המקרן לחלל בו תקצו להקרין את הסרט.

מסך!

בהנחה שגם מסך אתם לא מחזיקים בבית, אי אפשר להשלים את חווית הקרנת הסרט ללא מסך מתאים. מסך בדרך כלל קל יחסית לבחור, היות ומדובר בעיקר בגודל שמתאים לכם. שימו לב לא להפריז עם גודל המסך, שכן יש צורך להתאים אותו למרחק המקרן ולמאפיינים נוספים שקשורים לסידור הישיבה מולו למשל ועוד. מצד שני, בחרו מסך גדול מספיק ייתן את אותה תחושת קולנוע ביתית וחווייתית.

אפשר פשוט להשכיר חבילת הקרנה

בטח תשמחו לשמוע שבמקום כאב הראש של השכרת מקרנים בנפרד, הסטנד והמסך בנפרד, תוכלו להשכיר חבילה כוללת של מקרן, סטנד, מסך וכד'. תוכלו לבחור בחבילה שמתאימה לכם ואגב, חבילות רבות נכנסות בקלות גם לרכב הפרטי שלכם.

צריכים עזרה? בשמחה! צרו קשר ונחזור אליכם בן רגע 🙂