עוד שבועיים נשב ליד השולחן לליל הסדר, אבל לא חייבים לשמור על השקט ולקרוא את ההגדה בלחישות נבוכות. מדובר בערב שמח, אביבי, חגיגי ומשפחתי שיכול להפוך בקלות למסיבה כיפית, אם רק נכניס קצת מוזיקה לעניין.

אם הסדר אצלכם ואתם רוצים להציע לאורחים שלכם משהו קצת אחר, השכרת ציוד לאירועים שכולל מיקרופונים ורמקולים, יכול לשדרג את הסדר ולהפוך אותו למסיבה מושקעת שבה שירי פסח מקבלים משמעות חדשה.

ליל סדר מוזיקלי

לא רק שירי חג

ליל סדר הוא בדרך כלל הזדמנות שבה כל המשפחה מתכנסת יחד. אף אחד לא מבריז, כולם נוכחים ואפשר לפגוש בני משפחה שאנחנו לא רואים בדרך כלל ביומיום, רק במועדים מיוחדים.

זה בדיוק הזמן לחשוב מחוץ לקופסה ולהכין תוכנית אמנותית שתחבר בין כל בני המשפחה ותהפוך את הדבר הזה שנקרא סדר פסח להרבה יותר קליל.

תוכלו לארגן פלייליסט שמורכב משירי אביב, משירים נוסטלגיים שהמשפחה אוהבת, משירים שמדברים על דברים מצחיקים שקשורים לבני המשפחה – כל דבר שיכול ליצור אווירה משפחתית נעימה וחגיגית.

השכרת ציוד לאירועים שמכיל מיקרופונים, רמקולים ומערכת קריוקי מסודרת, תאפשר לכם ליצור אווירה מקצועית ומאורגנת יותר שכולם יישאבו אליה, גם מי שלא כל כך אוהב לשיר.

הפתעה לאורחים שלכם

אם הזמנתם הרבה אורחים לליל הסדר אתם לא חייבים לספר להם שאתם מתכננים פעילות מיוחדת. הפעילות יכולה להגיע אחרי הארוחה, כוסות היין והשיחות הרגילות ופתאום תוכלו להפתיע את המשפחה ולהוציא את ציוד הקריוקי שהשכרתם.

כך ליל הסדר יקבל טוויסט ויהפוך אחרי שכל הטקסים הרשמיים נגמרו, לערב משפחתי כיפי שבו לא צריך לחשוב יותר מדי, רק לשיר ביחד.

להנות ממזג האוויר האביבי – לא רק בתוך הבית

ליל סדר בדרך כלל עורכים בתוך הבית, אבל את המסיבה שתבוא אחריו תוכלו לארגן דווקא בגינה. אחרי שסיימתם לאכול, הגעתם לקינוח וקראתם את ההגדה, יכולים כל בני המשפחה לצאת החוצה לאוויר הצח ולהמשיך לחגוג ביחד.

מזג האוויר המעולה שיש בפסח מאפשר לכם לעשות מסיבת קריוקי מושלמת מחוץ לבית, בתנאי שהיא לא מפריעה לשכנים שלכם כמובן.

ציוד מקצועי שעושה את ההבדל

אז נכון, אפשר להכין שירונים, לשיר שירי פסח עם האגדה או פשוט לאלתר, אבל יש משהו שיוצר אווירה אחרת לגמרי כשנערכים מראש ומכינים לאורחים שלכם תוכנית בידורית מושלמת.

כדאי לפנות לחברת השכרת ציוד הגברה לאירועים ולאפשר לאורחים שלכם להנות מתחושה שהם יצאו מהבית למסיבה מיוחדת, שמתרחשת רק פעם בשנה.

השכרת ציוד לאירועים אינה רק למי שמארגן אירועים גדולים מאד. אפשר למצוא אצלנו מגוון רחב של ערכות ציוד לאירועים קטנים וביתיים, שיוכלו להתאים לכל פעילות שתתכננו בליל הסדר בבית שלכם.

זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסה, ליצור איתנו קשר ולהציע לאורחים שלכם חוויה אחרת!