אחת השאלות הכי נפוצות שאנחנו שומעים ממי שמארגנים אירוע בפעם הראשונה ורוצים לשכור מאתנו ציוד הגברה לאירועים היא איזו חבילה לבחור. באתר שלנו יש כמה חבילות שמתאימות לסוגי אירועים שונים בקנה מידה שונה ולפעמים קשה לעמוד על ההבדל בין חבילה וחבילה.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – מה צריך להנחות אתכם בבחירת החבילה המתאימה? הנה הטיפים שלנו – וכמובן שאנחנו תמיד בסביבה כדי לספק ייעוץ לפני ההשכרה.

למה משמשת ההגברה באירוע?

השאלה הראשונה שחשוב לשאול לפני שסוגרים חבילת הגברה לאירועים היא מה האופי של האירוע ולמה משמשת ההגברה בתוכו. למשל – אם האירוע כולל קריוקי, ברור שצריך מערכת הגברה איכותית שמחוברת למערכת הקריוקי ומשמיעה את המוזיקה עם סאונד מעולה.

לעומת זאת, אם מדובר בהרצאה, מערכת ההגברה צריכה לכלול בעיקר מיקרופון איכותי ורמקולים טובים כדי שגם אחרון היושבים באולם יוכל לשמוע את הדובר. אם מדובר במסיבת טבע שנערכת בחוץ, במקום שאין בו חיבור לחשמל מסודר, יש גם צורך בגנרטורים. כל אירוע דורש הרכב אחר של חבילה.

קראו גם: מערכת הגברה לאירוע בודד: עדיף לקנות או לשכור?

ציוד הגברה לאירועים

מה היקף האירוע?

אם מדובר באירוע קטן שנערך בבית, ובו אנחנו רק רוצים לחזק את הווליום ולאפשר לעצמנו להשמיע מוזיקה בסאונד מעולה או לשמוע את הנאום של בני המשפחה בצורה הכי ברורה שיש, אפשר לבחור בחבילה מינימלית יחסית שכוללת רמקול מוגבר עם מיקסר ומיקרופון אחד. אל המיקסר אפשר לחבר את הטלפון הנייד או המחשב ולהשמיע מוזיקה.

אם מדובר באירוע גדול כמו מסיבה בטבע, חתונה או כל אירוע אחר שבו אתם רוצים סאונד חזק שיישמע בטווח גדול, כדאי לבחור חבילת הגברה לאירועים עם זוג רמקולים מוגברים ואפילו מעבר לכך. באתר תמצאו גם חבילות הגברה לאירועים גדולים כמו מופעי ענק או מסיבות עם מאות אנשים.

האם אתם זקוקים לליווי מקצועי במהלך האירוע?

עוד פרמטר שחשוב לקחת בחשבון הוא ליווי של איש צוות. יש חבילות ציוד שאפשר להתקין לבד ואין צורך באיש מקצוע, למשל השכרת ציוד הגברה שכולל רק מיקרופון או בידורית עם מיקרופונים אלחוטיים.

חבילות ציוד הגברה מורכבות יותר, שכוללות כמה רמקולים ומיקרופונים, מיקסרים וכדומה כוללות גם הובלה והרכבה על ידי אנשי מקצוע. ההובלה וההתקנה מוסיפות כמובן לתקציב החבילה אבל עוזרות לכם לוודא שהסאונד יהיה מצוין ושלא יהיו תקלות בדרך. ישנן חבילות מינימליות שכוללות ציוד שהרכבה שלו פשוטה מאד ושם לא צריך איש מקצוע שילווה אתכם.

אז איך נסכם? מהניסיון שלנו למדנו שכל אירוע הוא אחר ויש לו אופי משלו. אנחנו תמיד ממליצים להתייעץ איתנו לפני השכרת ציוד הגברה לאירועים ולוודא שמה שאתם רוצים לשכור הוא אכן המוצר הטוב ביותר לאירוע שלכם.

אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ אתנו – צוות ביט פארטי – לפני כל אירוע ולקבל הצעה לחבילת ציוד הגברה מתאימה.