שוק מוזיקה לאירועים מוצף בפרסומים, וכל תקליטן (או אתר) המשווק שירותים מסוג כזה מבטיחים לכם שמיים וארץ. אבל, אם הצלחתו של האירוע שלכם חשובה לכם (ואנחנו מאמינים שכן, מאחר ואין הרבה טעם בעריכת אירוע או מסיבה שלא איכפת לכם אם יצליחו או לא), בחירת תקליטן מקצועי עם ציוד הגברה מקצועי, אמין ומנוסה, הינה חיונית להצלחה, לא פחות ממרכיבים אחרים באירוע, שאליהם אנחנו נוטים להתייחס כ"חיוניים" (כאוכל ושתייה, למשל).

תקליטן לאירוע

איך בוחרים תקליטן תותח לאירועים?

אם מדובר באירוע בודד שאתם מארגנים, לא מצופה מכם לעשות מחקר שוק מקיף, להכיר כל תקליטן לאירוע שקיים וכל חברה. בכל זאת, על מנת להבטיח את הצלחת המסיבה או האירוע, ישנם מספר קריטריונים בסיסיים שאתם צריכים לוודא.

תקליטן עצמאי או חברה שלמה שעוסקת באירועים – חברה (שעצם מהותה הוא אירועים, השכרת ציוד לאירועים, שירותים לאירועים וכד') תמיד תוכל להציע לכם מגוון רחב יותר של שירותים מאשר תקליטן עצמאי בודד. עם זאת, מומלץ לבחון כל חברה כזו בפני עצמה ובאספקטים של התאמתה לאירוע/מסיבה שלכם מבחינת ניסיון, מקצועיות ואמינות.

רקורד מקצועי והתמחות בסוגי אירועים שונים

בוודאי לא חשבתם על כך בעבר, אבל, היות ומהותם של אירועים שונים היא שונה, ולרוב, גם הרכב המשתתפים שונה מאירוע אחד לשני, פועל יוצא מכך, הוא שסוג המוסיקה שמלווה את האירועים – משתנה ובהתאם לה, גם כישורי התקליטן. כך, שכישורי תקליטן למסיבה פרטית, שונים לגמרי מכישורי תקליטן לימי גיבוש לעובדי ארגונים, ואלה, שונים לגמרי מהכישורים הנדרשים מתקליטן במסיבות טבע.

ציוד תקליטן משוכלל ועדכני

ציוד התיקלוט הוא כלי העבודה של תקליטן לאירועים, כפי שלכל אחד מאיתנו יש את כלי העבודה הקשורים לתחום העיסוק שלו. ציוד ישן עלול להערים קשיים על הפיכת המוסיקה באירוע לזורמת ולחלק בלתי נפרד ממנו (כפי שהיא אמורה להיות). אמנם, תקליטן מנוסה יוכל להפיק מציוד ישן וצולע הרבה יותר, מאשר תקליטן שאיננו מנוסה, אבל למה לכם להסתפק בכך ולהסתכן, במיוחד כאשר ציוד כזה מעיד על רמת הרצינות בה מתייחס התקליטן לעיסוקו? לכן, כדאי לוודא זאת מראש.

כימיה אישית בין התקליטן לביניכם

תקליטן יכול להיות בראש רשימת ההמלצות של תקליטנים לאירועים, להגיע עם הציוד המשוכלל והעדכני ביותר שקיים בתחום כיום ולהיות משקיען אמיתי, אבל אם אתם והוא לא משדרים על אותו הגל – אבוד לכם. האירוע יהיה, אולי, מתוקתק מבחינת המוסיקה, אבל רוב הסיכויים שאתם (מארגני האירוע ומארחיו) תחושו את עצמכם כנטע זר בתוכו. לכן, אל תסתפקו בשיחת טלפון אל חברה שמספקת תקליטנים לאירועים שתשלח לכם אחד מהתקליטנים שלה, אלא הקדישו את הזמן הנחוץ לשיחה אישית עם התקליטן, להיכרות, לתיאום ציפיות ולהחלטה האם הוא הדיג'יי שאתם רוצים לצידכם באירוע שלכם.

מוסיקה מהווה חלק חיוני בהצלחתם של מסיבות ואירועים, ולכן, בחירת תקליטן טוב, האיש הממונה על הצד המוסיקלי של האירוע, הינה החלטה חשובה, שרצוי לעשותה ברצינות ומתוך השיקולים הנכונים.

צוות המומחים של ביט פארטי ישמחו לסייע ולהציע את הפתרון המושלם לאירוע שלכם