תערוכה גדולה, בעיקר כזו שעוסקת במוצרים ושירותים, היא בדרך כלל הפקה גדולה שבה כל הפרטים הקטנים חשובים. עבור המפיקים מדובר ביוזמה שתמחיש את המקצועיות שלהם, את היזמות שמאחורי הקלעים ואת היכולת לסחוף קהל גדול ולהוביל להצלחות – של כל אחד ממשתתפי התערוכה.

בין כל הפרטים הקטנים שהופכים תערוכה למוצלחת, גם התאורה שמציגה באור מחמיא את הביתנים השונים ואת התוכן שהם מציעים – מהמוצרים המוצגים בהם ועד לדוכני שירותים.

השכרת תאורה לתערוכות

איך בוחרים תאורה מתאימה לתערוכה?

מה צריך לבדוק בתהליך השכרת תאורה מחברה מתמחה? הנה כמה טיפים מאיתנו:

צרו חיבור בין תאורה חזקה לתאורה ממוקדת

תוכנית התאורה צריכה להיות כזו שיוצרת את האווירה הנכונה. השכרת תאורה צריכה לכלול גם גופי אור גדולים שנותנים מספיק אור בתוך חלל התערוכה וגם גופים ממוקדים שעושים זרקור על דוכנים מסוימים.

בתוך הדוכנים עצמם צריך לדאוג לתאורה שתציג בצורה מחמיאה מוצרים, חומרי פרסום ושאר אטרקציות שהקהל צריך להגיע לראות.

תבחרו גופי תאורה לא שגרתיים

השכרת תאורה לא חייבת להיות אוטומטית. אנחנו מספקים מגוון רחב של גופי תאורה שיעזרו לכם ליצור אווירה מעוצבת ואסתטית שמתאימה לסטייל של התערוכה.

בכל תערוכה אפשר לחשוב מחוץ לקופסה ולהתאים את התאורה לאווירה שרוצים ליצור. גווני הנורות, הגודל של גופי התאורה, הספוטים הקטנים והאפשרות לכוון אותם למקומות שונים – כל הדברים האלו יכולים ליצור אווירה ייחודית. גרינלדות, וילונות לדים ושאר גופי תאורה מיוחדים יוצרים את האווירה המושלמת – והופכים כל תערוכה למיוחדת.

תשלבו אורות לייזר צבעוניים

כשאנחנו חושבים על השכרת תאורה לתערוכות אנחנו רואים את התמונה הרחבה. לא רק ספוטים ומנורות באור לבן או צהוב, אלא הרבה אור צבעוני, מושך את העין ומעניין. כמו שכבר אמרנו, המטרה היא ליצור חוויה מיוחדת.

אורות הלייזר מושכים את העין לנקודה מסוימת, בה אתם יכולים להניח מוצרים או חומרים פרסומיים, להציג הופעות ומופעים או כל דבר אחר שדורש תשומת לב מיוחדת.

איך בוחרים חברה להשכרת תאורה?

למרות שאנחנו לגמרי משוחדים, חשוב לנו שתבחרו נכון. אז מה צריך לבדוק לפני שמשכירים ציוד מחברה מסוימת?

מקצוענות: זה נשמע כמו מילה שהיא לגמרי קלישאה. אבל מקצוענות מבחינתנו פירושה להיות שם בשביל הלקוחות, לתת שירות ולעזור לבחור את המוצרים הנכונים. אם אתם מפיקים תערוכה גדולה, חשוב שיהיה לצדכם שותף שיוכל לספק לכם את הציוד אבל לתת מענה גם לכל השאלות שמסביב.

זמינות ויעילות: השכרת תאורה פירושה מבצע גדול של שינוע, הרכבה ופירוק לאחר שהתערוכה נגמרת. אל תוותרו על עבודה מול חברת השכרת ציוד מעולה שמספקת לכם את גופי התאורה במהירות, שמסייעת בהרכבה או בשינוע ושמספקת שירות מושלם.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם בכל הקשור להשכרת תאורה – לתערוכות, כנסים וכל אירוע אחר, צרו קשר ! 🙂