עונת החתונות עוד רגע ומגיעה עם הגל הראשון של חתונות אביביות. אלו חתונות שהן בדרך כלל נוחות במיוחד. מזג האוויר האביבי מאפשר לחגוג בחוץ וגם בפנים, איך שמתחשק, לא חם מדי ולא קר מדי כדי להחליט אפילו ברגע האחרון.

מי שרוצה להפיק חתונה בטבע לגמרי בעצמו, יכול לעשות זאת בלי חשש לגשם או ליום לוהט. נוסיף לכך את העובדה שהכל מסביב פורח ונקבל הזדמנות לחתונה קסומה במיוחד.

מערכות הגברה הן חלק בלתי נפרד מכל חתונה אך חשובות במיוחד כשמדובר בחתונה שמתקיימת בחוץ. מה חשוב שתדעו על השכרת מערכות הגברה לאירועים כמו מסיבות אביב או חתונות בטבע?  

מערכות הגברה לחתונה

מערכת ההגברה צריכה להתאים למספר המשתתפים באירוע

יש הבדל מהותי בין חתונה קטנה ואינטימית ובין חתונה גדולה בה משתתפים מאות אנשים. במקרה הראשון, אפשר להסתפק במערכת הגברה מינימלית יחסית שתאפשר לברך, לנהל את טקס החופה ולשמוע את הנאומים – אם יש כאלו, בצורה טובה בכל מקום באירוע. אם מדובר באירוע גדול יותר, צריך להקפיד לשכור מערכות הגברה חזקות שיכולות להתמודד עם רעש וכמות גדולה של אנשים.

מערכת ההגברה צריכה להתאים למקום האירוע

כשאתם משכירים מערכות הגברה לאירוע חשוב לבדוק שהמערכת מתאימה לקנה המידה של המקום. אם מדובר במקום קטן יחסית, תוכלו לקבל המלצה למערכת הגברה שתתן את הפתרון ותספק הגברה במהלך האירוע אבל תוכל לתת מענה שמתאים לחלל, בלי ווליום גבוה מדי, הד או תחושה אחרת לא נעימה.

כדאי לבדוק את המפרט הטכני של חבילת ההגברה

בדרך כלל השכרה של מערכות הגברה לאירועים או לכל שימוש אחר תלויה במפרט טכני, כמה רמקולים, כמה מיקרופונים, האם כלולה בחבילה גם תאורה, האם מערכת שליטה. מערכות הגברה נעות בין מערכת בסיסית עם מיקרופון, רמקול ומיקסר ועד לרמקולים גדולים מוגברים, מיקסר מתקדם ומיקרופונים רבים, בהתאם לצורך.

כשמדובר בחתונה, חשוב לדאוג שבכל מקום בחלל ישמעו את המוזיקה או את ברכות החופה, ולכן יש חשיבות למספר הרמקולים בחבילה המוצעת, לאיכות הסאונד ולתפעול המיקסר.

חשוב לעבוד עם חברה מקצועית

יש אינספור חברות שמציעות השכרת ציוד הגברה לאירועים, ולכן קשה לפעמים להתמודד עם ההצע ולבחור בחכמה את החברה שאיתה כדאי לעבוד. אחד הדברים הראשונים שצריך לבדוק הוא האם יש לחברה ניסיון עם חתונות ואירועים מהסוג הזה.

בנוסף, חשוב שתהיה לכם תמיכה לאורך תהליך ההזמנה, התקנת הציוד במקום האירוע, פירוק הציוד וכל מה שצריך מסביב לנושא, כדי שלא תצטרכו להתעסק במהלך הארוע בציוד. לבסוף, חשוב לעבוד עם ספק שיכול להציע שירות טוב, אמין וקשוב לאורך כל התהליך, על מנת שאתם לא תצטרכו לדאוג לדבר.

חברה מקצועית כמו ביט יכולה לסייע לכם בכל תהליך השכרת ציוד ההגברה לחתונה