צילום הפקת אופנה הוא משהו שהיום גם מי שמעצבת כמה פריטים בודדים צריכה להכיר ולשלוט בו. בעולם הצבעוני אך התחרותי הזה של האופנה אנחנו צריכים לפרסם כל הזמן, באינסטגרם, בפייסבוק ובשאר הרשתות החברתיות, כדי להגיע לכמה שיותר אנשים.

איך יוצרים הפקת אופנה מושלמת? בין היתר נעזרים בציוד תאורה מקצועי. אנחנו כאן עם הטיפים החמים על השכרת ציוד תאורה להפקות אופנה ומה צריך לדעת לפני שלוחצים על הכפתור במצלמה.

ציוד תאורה להפקת אופנה

הדגישו באמצעות התאורה את הפריטים

בצילום אופנה לא מספיק לבחור מקום מואר מאד, אלא חשוב להדגיש דברים מסוימים בבגד. איך הוא יושב על הגוף, איך נראה הבד, איזה סגנון יש לו ועם אילו פריטים הוא משתלב. כדי להדגיש את כל הדברים האלו כדאי להשתמש בתאורה שמתמקדת בפריט ומדגישה את כל מה שמאפיין אותו.

אם אין לכם הרבה אור טבעי, השתמשו בתאורה מקצועית רחבה

תאורה רחבה היא תאורה שמאירה את חלל הסטודיו ונותנת מספיק אור כדי שהצילום יצא איכותי ומדויק. אם אתם לא יכולים לצלם באור טבעי, כדאי לבחור השכרת ציוד תאורה שמתאים להפקות אופנה בתוך הסטודיו.

באמצעות ספוטים, פנסים ושאר פריטי תאורה שניתן לשכור אצלנו, תוכלו להאיר את הסטודיו או כל חלל אחר מספיק כדי לצלם תמונות איכותיות.

תתאימו את התאורה לקונספט של הצילומים

אם הצילומים שלכם מדברים על אביב, פריחה וטבע צילום בתאורה אינטימית וחשוכה לא יתאים לקונספט. אם אתם רוצים דווקא הפקה תיאטרלית, תוכלו להשתמש בתאורה כדי ליצור עוד דרמה.

בקיצור, תתאימו את סוג התאורה שאתם שוכרים לפי הרעיון הכללי של הצילומים והשקיעו מחשבה ותכנון כדי ליצור את האווירה הנכונה.

השתמשו בתאורה כחלק מהתפאורה לצילום

מקיר של נורות לד ועד ספוטים שעושים מראה קולנועי, תוכלו לבצע השכרת ציוד תאורה ולבחור בפריטים שמתאימים גם כחלק מהתפאורה.

אצלנו תמצאו מגוון גדול של פריטי תאורה שהם גם אסתטיים במראה ויכולים להשתלב ברעיון המרכזי של הצילום שלכם.

אל תחסכו באיכות הציוד – תעבדו מול חברת השכרה מקצועית

לא משנה מה אתם עומדים לצלם, תזכרו שתאורה יכולה לשנות לגמרי את הצילום ולהפוך אותו להרבה יותר איכותי. אנחנו ממליצים לכם לא לשכור ציוד לא מקצועי או לוותר בכלל על השכרת ציוד תאורה אלא להשקיע קצת מחשבה ולעבוד מול חברה מקצועית.

חברה מקצועית תוכל לייעץ לכם, לעזור בתהליך הבחירה של ציוד התאורה ולתת לכם את השירות המקצועי הכי טוב שיש. בעזרת ציוד צילום איכותי, שמתוחזק היטב על ידי אנשי המקצוע, תהיו בטוחים שאתם מוציאים מיום הצילום תמונות מעולות ויוצרים הפקת אופנה יצירתית, מיוחדת ואפקטיבית.

צוות ביט כאן בשבילכם כדי לעזור לכם בכל השכרת ציוד תאורה ולספק לכם מגוון רחב של נורות, פנסים, ספוטים ועוד!