אם ליל הסדר אצלכם בבית הוא ישראלי קלאסי, אתם בטח עושים בכל שנה את אותו הדבר. זה מתחיל באוכל שבני המשפחה בחיים לא יוותרו עליו ובלעדיו סדר משפחתי הוא לא סדר, זה ימשיך לקריאת ההגדה עם הבדיחות הקבועות באותם מקומות ולזיוף של הדוד כשהוא שר את "דיינו", משהו שאנחנו מחכים לצחוק ממנו בכל שנה. ככה זה בכל משפחה וזה סוד הקסם של הערב המיוחד הזה. ובכל זאת, איך אפשר אחרי שנים של אותן בדיחות, שיחות ולעיסות לתת טוויסט קצת אחר לליל הסדר המשפחתי? באמצעות משהו פשוט כמו מקרנים להשכרה וקצת יצירתיות, תוכלו לעשות זאת.

הגדה במצגת

איזה כיף יהיה להרים את הראש מהשולחן ולקרוא את ההגדה באמת ביחד, כשכולם יכולים לעקוב אחרי אותו העמוד ולראות את הברכות, הסיפורים והשירים מול העיניים.

במקום לדבוק באוספי ההגדות שקיבלתם במתנה במשך שנים, אפשר להקרין את ההגדה על המסך. כל מה שתצטרכו הוא למצוא באינטרנט קובץ של הגדה של פסח. אם אין לכם ציוד מתאים תוכלו למצוא מקרנים להשכרה במגוון גדול של תקציבים וגדלים ולהתאים את המקרן לצרכים שלכם.

למרות שמדובר בהשקעה להכנת ההגדה, במקרה ולא תמצאו משהו מוכן שיתאים, עדיין זו יכולה להיות פעילות משפחתית מהנה במיוחד.

טוויסט יצירתי לליל הסדר

קריוקי שירי פסח

כדי להכניס קצת הומור ועניין לליל הסדר, מה דעתכם על חצי שעה של שירה בציבור עם כל המשפחה? חפשו ביוטיוב קליפים של שירי פסח הפופולריים, הרכיבו רשימת האזנה וחברו את המסך למקרן. כך תוכלו להקרין את הסרטונים לכולם על מסך גדול וליהנות מטורניר קריוקי כמעט מסורתי של שירי החג. עכשיו נותר רק להחליט מי שר הכי טוב ומי הזייפן של המשפחה.

סיכומים משפחתיים

ליל הסדר הוא הרבה פעמים הזדמנות לפגוש קרובי משפחה שלא ראיתם המון זמן. אם זה ככה אצלכם, תוכלו להכין מצגת עם האירועים הגדולים של כל בני המשפחה בשנה שחלפה מאז הפעם האחרונה שנפגשתם.

כמו תמיד אנחנו ממליצים להכין סרטון עם מצגת מסכמת עם כמה שיותר הומור וצחוק, כדי שהאווירה סביב השולחן לא תהיה כבדה. בדיחות משפחתיות שרצות במשפחה כבר שנים הן הבסיס לתסריט שכולם יתחברו אליו.

משחקי חברה וחידונים

בשלב הקינוחים, שכבר כולם מתים מעייפות או שתו קצת יותר מדי יין, זה בדיוק הזמן לחידון מצחיק. תוכלו למצוא אצלנו מקרנים להשכרה ולהכין חידון שיוקרן על המסך ויכלול שאלות מצחיקות על בני המשפחה, על מנהגים או על בדיחות שעוברות מדור לדור. כמה שיותר מצחיק וקליל, יותר טוב.

ליל הסדר המשפחתי יכול לקבל מתיחת פנים מעניינת ולא שגרתית בזכות כמה פעילויות פשוטות ויצירתיות. אנחנו כאן https://www.beatparty.co.il כדי לעזור לכם לשדרג את הסדר עם מקרנים להשכרה וציוד נלווה רב.