עונת האביב בחו"ל היא בדרך כלל עונת המסיבות. כולם מתעוררים מתנומת חורף קשה, סטודנטים בארצות הברית ובמקומות אחרים יוצאים לחופשת האביב שידועה כזמן מסיבות מושלם והקונספט המוביל הוא כמה שיותר פרוע ככה יותר טוב.

בגלל שאנחנו מציעים השכרת ציוד למסיבות אנחנו יודעים שגם כאן בישראל אפשר להפיק את המסיבות הגדולות והמושקעות שאנחנו רואים בחו"ל. כל מה שצריך הוא יצירתיות, מעוף והרבה אומץ לקחת את זה צעד אחד קדימה.

הנה כמה מהדברים שעושים בחו"ל במסיבות הכי גדולות

בוחרים את הדי.ג'יי הכי טוב בסביבה

המוזיקה היא הדבר הכי חשוב בכל מסיבה, בטח כשמדובר במסיבה גדולה ופרועה. אנשים מגיעים כדי להשתחרר, להתפרע ולרקוד והמוזיקה שתנגנו במסיבה היא זו שתיצור את הקצב הנכון, תרתי משמע. כדי לקחת את המסיבה שלכם שלב אחד קדימה תצטרכו לבחור די.ג'יי מקצועי ואיכותי, שיכול להחזיק קהל גדול ולגרום לו להשתולל. הדי.ג'יי שלכם צריך להיות סופר יצירתי, להביא את המוזיקה הכי מקפיצה ולא להתפשר על איכות הסאונד.

מביאים אטרקציות שגורמות לאנשים להשתולל

ממתנפחים ועד לשעשועי מים, הלונה פארק צריך להגיע למסיבה שלכם. כשמדובר במסיבה בקנה מידה ענק כמו בחו"ל אין גבול לאפשרויות. מתנפחים ענקיים שעליהם אפשר לגלוש עם בגדי ים, זרנוקי מים על הקהל שרוקד, במות מתחלפות שבכל אחת מהן יש אטרקציה אחרת ועוד ועוד.

כמו השכרת ציוד למסיבות שכולל השכרת הגברה ותאורה, כך תוכלו גם למצוא חברות מתמחות שמביאות אטרקציות למסיבות ויכולות לעזור לכם לבחור בדברים הכי מיוחדים ומעניינים.

משקיעים באלכוהול

אנשים מגיעים למסיבות גדולות בין היתר גם כדי לשתות והאלכוהול הוא חלק ממש חשוב בהנאה. אם אתם מפיקים מסיבה גדולה כדאי לכם לחבור לספק משקאות גדול שיוכל גם לתת חסות למסיבה, ממש כמו שעושים בהפקות גדולות בחו"ל.

הרעיון מאחורי החסות הוא שאותו ספק מפרסם את המשקאות שהוא מציע במסיבה ומקבל בה בעצם שטח פרסום גדול, בתמורה הוא דואג למשקאות במסיבה. המשקאות שאתם בוחרים למסיבה צריכים להתאים לקונספט שלה. למשל אם זו מסיבת בריכה, תוכלו לבחור בקוקטיילים צבעוניים ואם זו מסיבה לילית

בוחרים בלוקיישן גדול ונוח

המסיבות הגדולות בחו"ל נערכות בדרך כלל בלוקיישנים גדולים עם המון מרחבים. בארץ קטנה כמו שלנו אמנם אין הרבה מקומות שמאפשרים לערוך מסיבות גדולות ופרועות עם אלפי אנשים, אבל זה בדיוק הזמן לחשוב מחוץ לקופסה ולבדוק מה אתם כן יכולים לעשות כדי להציע משהו שהוא מעבר למועדון או לגן אירועים.

מסיבות בחוף ים, במרחבים עירוניים או בפארקים גדולים בהם מותר לערוך אירועים דורשות אמנם ארגון מוקפד, בין היתר השכרת ציוד למסיבות ממקום מקצועי, פרסום נרחב והוצאת אישורים בעירייה אבל למרות העבודה הקצת יותר קשה, לוקיישן מיוחד ואטרקטיבי יהפוך את המסיבה לבולטת מבין כל אופציות הבילוי האחרות.