פעם, כשהיינו קטנים, ימי ההולדת היו הרבה יותר פשוטים. לא היו לנו יוטיוב ותוכנות קריוקי, לא הייתה תחרות על המפעיל הכי שווה שיש והאטרקציות הכי אהובות עלינו היו "החבילה הגיעה" ו"נר לבקבוק".

היום המצב הוא לגמרי שונה והכל קורה בתוך המסכים. כמי שמספקים מקרן ומסך להשכרה גם למשפחות שמתכננות ימי הולדת בבית, אנחנו לומדים להכיר את כל ההפעלות הכי מגניבות שיש.

הנה כמה הצעות לפעילות אינטראקטיבית עם הילדים

פעילות קריוקי

כבר בגיל חמש ילדים היום יודעים לפזם בקלות את השירים של סטטיק ובן אל, עומר אדם או עדן בן זקן – שירים שעושים כיף והם בגדר חובה בכל מסיבה.

פעילות קריוקי מצריכה מכם כהורים רק למצוא מקרן ומסך להשכרה וליצור את הפלייליסט המושלם. ביוטיוב תוכלו למצוא גרסאות קריוקי לכל השירים האהובים על הילדים היום וליצור רשימת קריוקי שתקפיץ את כל הילדים.

מסיבת דיסקו

נכון, נדמה לנו שהדיסקו שייך לדור שלנו והילדים לא ממש יודעים במה מדובר, אבל להפוך את הסלון שלכם למועדון עם כדורי דיסקו נוצצים, אורות צבעוניים ומוזיקה שמחה יזכיר לכם נשכחות ומצד שני, יבטיח כיף אמיתי עבור הילדים.

מסיבת דיסקו יכולה לכלול תחרות ריקודים ואפילו תחפושות, הקרנה של קליפים שהילדים אוהבים על מסך למקרן ובעיקר הרבה מוזיקה משמחת שעושה חשק לרקוד. הוסיפו לכל זה גם בועות סבון, בלונים מקפצים, קונפטי ועוד קישוטים שעושים שמח בעיניים ותקבלו מסיבה סוערת שכל מה שצריך בשבילה זה מקרן ומסך להשכרה.

שעשועון כמו בטלוויזיה

הילדים של היום מכורים לטלוויזיה ומכירים גם את התוכניות שאנחנו צופים בהן. הפכו את הסלון שלכם לאולפן שעשועון אמיתי, שבו החידות והשאלות שעליהן צריכים לענות קשורות לחתן או לכלת יום ההולדת. איך עושים את זה? באמצעות מקרן ומסך להשכרה ליום אחד, תוכלו ליצור אולפן שבו השאלות מוקרנות על המסך, יחד עם תמונות ורמזים אחרים.

אפשר להכין מצגת מצחיקה של חידות ושאלות ולשלב בה סרטונים, תמונות משעשעות, ציטוטים ועוד אינספור דברים אחרים שיהפכו את האירוע לאינטראקטיבי.

כמו חדר בריחה

בחדר בריחה אנחנו צריכים לפתור חידה כדי לצאת מהחדר. את אותו הקונספט אפשר ליצור בבית, באמצעות מסך ומקרן. על המקרן נקרין מצגת שבה יהיו חידות שהילדים יצטרכו לפתור, ממש כמו בחדר בריחה. חידה תוביל לחידה עד לפתרון המלא של התעלומה.

גם כאן כדאי להכניס הרבה צחוקים, לשלב קטעים מסרטים או רמזים מצולמים ורצוי שהעלילה בחדר הבריחה המאולתר שלכם תהיה קשורה לחתן או כלת השמחה. בסוף ההרפתקה יכול לחכות לילדים פרס גדול או מתנות אישיות.

כל הרעיונות האלו ניתנים ליישום בסלון הביתי שלכם ובכל מקום אחר שבו תרצו לארגן יום הולדת. כל מה שתצטרכו הוא לדבר איתנו ונשמח להציע מסך ומקרן להשכרה לזמן האירוע. באתר שלנו https://www.beatparty.co.il תמצאו עוד שלל רעיונות למסיבת יום הולדת בלתי נשכחת!