הגיע הזמן להשאיר בבית את המיקרופון הישן ואת הרמקול שבקושי עובד. קבלו מידע שימושי על השכרת מערכות הגברה לקמפינג ישראלי במיוחד על חופי הכנרת!

אין כמו חופשת אוהלים בכנרת עם כל המשפחה בתחילת הקיץ הישראלי. אם גם אתם מהמשפחות שנוהגות לפקוד את חופי הכנרת כל שנה עם אוהל והרבה מצב רוח, הכנו עבורכם מאמר שסייע לכם בתחום המוזיקה, ההגברה ואפילו הקריוקי!

ציוד לחופשת אוהלים בכנרת

עשו רשימה: מיקרופון, מיקסר, רמקול וגנרטור

כשאנחנו חושבים על חופשת אוהלים, ממש קשה לנו לדמיין אותה בלי מוזיקה טובה ברקע. אז בלי לעשות יותר מדי רעש (תרתי משמע) ועדיין ליהנות כמו שצריך, נציע לכם לשכור חבילה דיי בסיסית לשהייה בחוץ הכוללת מיקרופון אלחוטי איכותי, רמקול מוגבר, גנרטור (למקרה שתתקעו בלי חיבור נוח לחשמל) וכמובן, גם מיכל דלק מספק. מדובר בחבילה לא גדולה מאוד, שתספק לכם את ההגברה הדרושה עבור אירוע משפחתי מחוץ לבית, גם במקום הומה ורועש כמו חופי הכינרת בחגים. קחו בחשבון את כמות הימים שתהיו בקמפינג.

לא שכחנו את הקריוקי!

אוהבים קריוקי בחופשות שלכם על הכנרת? גם אנחנו! אז כמובן שכדי להשלים את החוויה תצטרכו מקרן בגודל מתאים, אולי עוד כמה רמקולים, מסך ומחשב נייד שמכיל את כל השירים שאתם אוהבים. גם כאן, שימו דגש על בחירה של חבילה שמתאימה למידותיכם מבחינת גודל המשפחה\ אורחים ועוד. מיותר לציין, אבל עדיין – שימו דגש על שכירת המכשירים האיכותיים ביותר כי בכל זאת, הדבר האחרון שתצטרכו זה מקרן שפתאום לא עובד, או מיקרופון חורק בקולי קולות באמצע.

עוד מספר טיפים לדרך…

כשבוחרים מערכות הגברה באופן כללי, בייחוד כאלה שכוללת גם מקרן, מסך, גנרטור וכד', חשוב מאוד לקחת בחשבון את כושר הנשיאה שלכם. ברוב הפעמים ובמיוחד אם יש לכם משפחה גדולה, תוכלו לסחוב את הציוד בכמה רכבים. אולם גם לא, זכרו שקיימים מכשירים רבים ובגדלים שונים, מתקפלים, קלים להרכבה וקלים לנשיאה. הקפידו רק לציין זאת כשאתם באים לבחור את המערכת.

עניין נוסף הוא ציוד משלים, כגון סטנדים למיניהם. בייחוד כשאתם מתכננים אירוע מחוץ לבית, חשוב לבקש מחברת ההגברה ציוד מתאים מכיוון שלא תמיד יהיה לכם מקום נוח למקם את המקרן, המסך, המיקרופונים ועוד. בנוסף, קחו בחשבון שכשאתם נמצאים כמה ימים על החוף, אולי תרצו לפרק את הציוד ולהרכיבו מחדש כמה פעמים, דבר שידרוש מכם לשכור מראש מערכות הגברה נוחות למטרה הזו.

אירוע על החוף דורש תכנון והשכרת ציוד מתאים להצלחתו – זאת כולנו יודעים… אז מה חוגגים?! שתפו אותנו ונשמח לסייע בהתאמת הציוד לחגיגה שלכם! צרו קשר 🙂