אין תחליף לבריזה הקרירה של הסתיו, לשקיעה מושלמת או לנוף ירוק בין עצים ושיחים, לתחושת החופש שמתקבלת במסיבה מושלמת כזו. אירוע השקה בטבע דורש אמנם קצת יותר תמרון וארגון מאשר אירוע במקום סגור ומוכן, אבל התוצאה הסופית יכולה להיות לא פחות מקסומה – ולהפוך את ההשקה לאירוע שכולם ידברו עליו בתקופה הקרובה. מהקונספט ועד השכרת תאורה לאירועים מיוחדים – הנה כמה טיפים על השקת אירוע מחוץ לקירות ולקופסה.

חברו בין המיקום למה שאתם משיקים

ההחלטה להפיק אירוע בטבע חייבת להתחבר למה שיש לכם להציע למי שמגיע להפקה. הנוף, האווירה, הבריזה הקרירה, השעה שבה תחליטו לערוך את האירוע – כל אלו ישפיעו על התוצאות הסופיות, האם האנשים יהנו או לא יהנו מההשקה.
חשוב לבחור במקום בטבע שמתאים לאווירה שאתם רוצים ליצור ולקונספט מאחורי המוצר שאתם משיקים. בנוסף, המיקום ישפיע על ההפקה עצמה – האם צריך לעבוד מול חברת השכרת תאורה לאירועים כי המקום חשוך מדי בערב? אולי צריך להזמין גם ריהוט כי אין איפה לשבת? ואיך יקבלו את הכיבוד? כל הדברים האלו מושפעים באופן ישיר מהמיקום של האירוע.

>>> הקליקו למידע על פתרונות השכרת הגברה לאירועים

השכרת ציוד להפקת אירוע השקה

תעבדו בשיתוף פעולה עם ספקים מקצועיים בלבד

השקה היא בדרך כלל הזדמנות להראות לקהל שלכם מה אתם שווים. בין אם מדובר בבחירת הקייטרינג או חברה שמתמחה בהשכרת תאורה לאירועים, אל תוותרו על בדיקת השטח, קבלת המלצות, בירור לגבי הזמינות של אנשי החברה במהלך האירוע והאחריות הכוללת לפריטים שאתם משכירים.

ספק לא מקצועי יכול להפוך את האירוע שלכם למשהו שידברו עליו מהסיבות הלא נכונות, וכשמדובר בהשקה עסקית או שיווקית, זה יכול להרוס את כל מה שרציתם שיקרה. אירוע השקה הוא אירוע שבונה את המוניטין של העסק שלכם ומחזק אותו. לכן, תבדקו את כל הפרטים מראש ואל תתפשרו על ספק זול אך חסר מקצועיות.

אם אתם עורכים אירוע בלילה – תכננו תאורה מתאימה

השכרת תאורה לאירועים היא חלק מרשימת המטלות הארוכה שאתם צריכים לקחת בחשבון כשאתם מתכננים השקה בטבע. עם זאת, לשעת האירוע יש השפעה וגם למקום. אם המקום חשוך מאד, תצטרכו להשקיע בתוכנית תאורה משמעותית ולשכור תאורה חזקה.

חשוב לחשוב גם על נגישות ולוודא שכל האזורים בקרבת האירוע מוארים. מהחניון בו מחנים את המכוניות בכניסה לאירוע, דרך שביל הגישה למתחם האירוע ועד למרכז האירוע עצמו. אירוע חשוך מדי הוא אירוע שיוצר אווירה לא נעימה, במיוחד כשמדובר בטבע הפתוח.

חברה מקצועית תוכל לעזור לכם לתכנן את התאורה לאירוע, לבדוק איזה ציוד תאורה צריך להביא ולדאוג להתקנה. אנחנו בביט מציעים השכרת תאורה לאירועים שאפשר להרכיב לבד, אך גם להיעזר בצוות המקצועי והמנוסה שלנו – שידאג שהאירוע שלכם יהיה מואר, בטוח ובלתי נשכח.

 

עוד באותו נושא : מתכננים אירוע עסקי אחרי החגים? הטיפים שלנו לבחירת ציוד מתאים