הפייסבוק והאינטרנט בכלל הפכו את מוצרי הידע לחלק מהחיים שלנו ולמרות שהרבה מהקורסים, ההרצאות והכנסים מתקיימים וירטואלית, אנחנו עדיין אוהבים לצאת ולהרצות ולפגוש אנשים פנים מול פנים. הרבה מאד עצמאיים ועצמאיות שמתפקדים כיועצים בתחומים שונים, מתכננים ויוזמים הרצאות באופן קבוע ומופיעים איתן בכל רחבי הארץ. אם גם אתם מקיימים הרצאות באופן קבוע, תוכלו לחסוך בעלויות ההפקה הכרוכות בכך באמצעות כמה פתרונות טכניים – כמו ציוד הגברה להשכרה שאנחנו מספקים, לצד שינוי בחשיבה ובתכנון.

אנחנו כאן עם כמה טיפים לחסכון בעלויות ההפקה

תצרו שיתופי פעולה עם גופים שיספקו לכם הזדמנות להרצות באופן קבוע:

העלויות של ציוד הגברה להשכרה או קנייה, הכנת מצגות, פרסום ההרצאה, רישום משתתפים ושיווק, כיבוד ושאר דברים שנאספים בדרך יכולות להגיע לסכומים גבוהים. ביצירת שיתופי פעולה פוריים וקבועים עם גופים שונים, שעוזרים לכם להפיץ את הבשורה, תוכלו לחסוך בעלויות הפקה שונות – לדוגמה גופים מוניציפליים שמחפשים כל הזמן הרצאות מעניינות יכולים להקל עליכם בהוצאות השיווק והרישום – שתי פעולות שנעשות דרכם.

כך תחסכו בעלויות הפקת הרצאות

תבנו קונספט חזק ומעניין שיוכל לרוץ לאורך זמן

ככל שההרצאה שלכם תהיה מגובשת יותר, כך תוכלו לחסוך בעלויות ההפקה. למשל הכנת המצגת והחומרים הפרסומיים תהפוך להוצאה חד פעמית כשיש לכם הרצאה קבועה שאתם משווקים לאורך תקופה ארוכה, זאת בהשוואה להרצאה בהתאמה אישית לכל מקום ולכל קבוצת משתתפים.

אם תחשבו על נושא אחד ומהותי שבו אתם יכולים לתרום, תבנו סביבו את התוכן ותעצבו מצגת רלוונטית לכל ההרצאות שאתם מציעים, תחסכו בעלויות של עיצוב גרפי וגם בעלויות השיווק – כי החומרים יהיו מוכנים מראש.

תעבדו עם ספקים קבועים שמכירים אתכם ואתם אותם

מהכיבוד ועד ציוד הגברה להשכרה חשוב לעבוד עם אנשים שאתם סומכים עליהם ויכולים לבחור בהם פעם אחר פעם. אם בכל פעם מחדש תצטרכו למצוא ספק אחר, רוב הסיכויים שתשלמו על כיבוד, ציוד הגברה או כל דבר אחר מחיר גבוה מדי.

כחלק מההפקה המקדימה להרצאה, קיבעו פגישות עם ספקים פוטנציאליים, קבלו מהם הצעת מחיר מפורטת ומתאימה לכם וכך תוכלו לדעת לחשב את העלויות בצורה הרבה יותר מסודרת וקבועה.

תשכירו ציוד שמתאים לכל אירוע בנפרד – במקום לקנות ציוד באלפי שקלים שלא תמיד מתאים

כדי להעביר הרצאה בבית או במקום אחר שלא ערוך לכך תצטרכו להשכיר ציוד הגברה לצד השכרת מקרן ומסך למצגות. החבילות שיצרנו ושמוצגות באתר מאפשרות ללקוחותינו להתאים בכל פעם מחדש את הציוד הדרוש לפי המקום שבו הם מרצים ולפי מספר האנשים, אופי המקום והצרכים סביב התוכן שלהם.

ציוד הגברה להשכרה מספק קבוע יעלה לכם פחות מקנייה של עזרים שלא תמיד יתאימו למקום ולאווירה. באמצעות השכרת הציוד באתר שלנו https://www.beatparty.co.il במקום קנייה של ציוד קבוע, תוכלו להתאים בכל פעם מחדש את החבילה לתקציב שלכם, למקום ולמספר האנשים.