עיצוב תאורה מתחדש כל הזמן, בכל שנה נוספים עוד חידושים וטרנדים חדשים עושים חשק לשנות ולגוון. גם כשמדובר בעיצוב אירועים הטרנדים המובילים תופסים את תשומת הלב של מעצבים כשהם פונים לחברות השכרת ציוד תאורה ומבקשים ליצור את האווירה המושלמת באירוע הבא שלהם.

אז מה הטרנדים שמלווים אותנו בשנה האחרונה וימשיכו כנראה איתנו?

הנה סקירה של המובילים שביניהם.

מראה תעשייתי:

אם פעם שנדלירים ומנורות מלאות בקישוטים היו סימן לאלגנטיות ולפאר שאנחנו רוצים באירועים, היום לצד כל אלו, מראה תעשייתי ונקי מאד תופס תאוצה. מה זה אומר? השכרת ציוד תאורה שמציג את הנורות הקטנות, שמראה את הכבלים והחיבורים ושלא מתבייש בצבעים תעשייתיים כמו שחור, אפור וגוונים מתכתיים, הופך כל אירוע לאורבני, מודרני ועם וייב מגניב ביותר.

נורות לד:

הן חסכוניות, קלות לתפעול, מחזיקות מעמד המון זמן ובעולם של השכרת ציוד תאורה הן מאפשרות לנו להציע הרבה מאד גופי תאורה שונים שיעשו לנו וואו באירוע. יותר מאלמנט החיסכון, נורות לד מגיעות בכל כך הרבה ורסיות, צבעים, גדלים ורמות חוזק, שאנחנו יכולים להציע מגוון רחב של גופי תאורה ולהתאים לכל אירוע את גוף התאורה שיעשה "וואו" בכניסה וביציאה ובכל רגע.

גופי תאורה שיוצרים צורות:

לכנסים, לתערוכות גדולות, למיצגים וגם לאירועים פרטיים תמצאו השכרת ציוד תאורה שעושה אווירה ושולח מסר משמעותי. באמצעות נורות לד ומבנים ממתכת ומחומרים נוספים אפשר ליצור אותיות, צורות, פרחים ואינספור אלמנטים קישוטיים שמוסיפים לאירוע הרבה מאד קסם. אנחנו יכולים ליצור קירות שלמים שמכוסים נורות קטנות ונראים כמו שמיים זרועי כוכבים או להכין שלט שלם מנורות שיוצרות אמירה מסוימת.

הכי שיק הכי נקי:

לצד הלוק התעשייתי, אנחנו רוצים שהאירוע יהיה כמה שיותר שיקי והיום שיקי שווה למודרני ונקי. מראה מינימליסטי של נורות עדינות, גופי תאורה שלא בולטים בשטח אלא מספקים את האווירה בכל מיני פינות בחלל האירוע, כל אלו עוזרים למעצבים ליצור מראה מוקפד מאד.

שילוב של כל מיני סוגי תאורה:

השכרת ציוד תאורה היום הוא תהליך עם המון התלבטויות, מכיוון שאנחנו יכולים להציע כל מיני אפשרויות שונות. במקרים רבים, דווקא השילובים האלו הופכים את המראה לטרנדי יותר. שנדליר יחד עם תאורה מודרנית, קיר נורות לד ליד מנורה עומדת בסגנון וינטאג' ועוד שילובים של ישן וחדש, נקי ומצועצע, טכנולוגיה מתקדמת עם נגיעה מיושנת ועוד.

יצירת אווירה שונה בפינות שונות באירוע:

אנחנו כבר לא מסתכלים על המקום כמכלול, אלא רוצים ליצור אווירה שונה באמצעות תאורה בכל מיני פינות. אזור קבלת הפנים יקבל אור אינטימי ונעים, האולם המרכזי יתכסה בנורות צבעוניות בהתאם לעיצוב או בשנדלירים וספוטים, הגינה תקושט בעדינות בנורות שעושות חשק לתפוס פינה לשיחה שקטה וכדומה. השכרת ציוד תאורה היום מחייב את המעצבים לחשוב מחוץ לקופסה ולדמיין את כל מהלך האירוע.

קבלו טעימה מקטגוריית תאורה להשכרה:

לפרטים נוספים, מחירים והזמנות, צרו קשר ונחזור אליעם בהקדם!