כשהיינו ילדים סוכות היה אחד החגים הכי אהובים, לא רק בגלל החופשה הארוכה מבית הספר, אלא גם ובעיקר בזכות היכולת לבלות שעות ארוכות בסוכה החגיגית שליד הבית ולהרגיש כאילו היא בית לזמן החג. 

פעם היינו משקיעים בקישוטי נייר, מכינים מחרוזות ושרשראות מניירות צבעוניים ותולים קישוטים מנצנצים. היום, גופי תאורה וקישוטים מיוחדים מחליפים את קישוטי הנייר והופכים את הסוכה למקום שכיף לארח בו. כמי שמציעים השכרת תאורה אנחנו מפעילים כאן את שרירי היצירתיות עם כמה רעיונות מדליקים לקישוט הסוכה. 

יוצרים את שם המשפחה – ומזמינים את כל החברים מהשכונה

שרשרת נורות לד וכמה אזיקונים הם כל מה שאתם צריכים כדי ליצור את שם המשפחה שלכם באותיות מנצנצות בין ענפי הסוכה. סדרו את השרשרת לפי צורת האותיות שמרכיבות את השם ויש לכם סוכה נוצצת שכל השכונה יודעת למי היא שייכת. 

נורות הלד יכולות ליצור עבורכם גם צורות מעניינות, כמו לבבות, כוכבים, רימונים ועוד צורות כיד הדמיון הטובה. תוכלו למצוא אצלנו חבילות השכרת תאורה שכוללות את הנורות האלו ועוד אפשרויות מעוררות השראה. 

גרינלדות שנותנות אור – והופכות את הסוכה לשמיים עם כוכבים

כדי שיהיה לכם אור מספק שיאפשר לכם לשבת בסוכה בשעות הערב – וכדי שהאווירה תהיה קסומה באמת, כמו שמתבקש מערבי חג סתוויים, כדאי לשכור גרינלדות שאפשר למתוח על תקרת הסוכה וליצור שמי אור זוהרים. 

זה המקום שבו הכוכבים הנוצצים בשמי החג והאור מהגרינלדות מתחברים יחד והופכים את הסוכה למיוחדת במינה. את הגרינלדות קל לתלות בכל מקום שתרצו וגם כאן אנחנו מאתגרים אתכם לחשוב הכי יצירתי. 

לעטוף את העצים בגינה באור גדול – עם שרשרת כריסמס לד

אם אתם מקימים את הסוכה שלכם בגינה היפה, המוקפת בעצים, תנו לצמחייה ולעצים מסביב לחבק אותה ואתכם עם אור גדול. באמצעות שרשראות כריסמס לד שאפשר למצוא אצלנו בחבילות השכרת תאורה תוכלו לעטוף את העצים שלכם בהמון נורות שיתנו אור ויקשטו את הגינה הכי חגיגי שאפשר.

הסוכה שלכם והגינה כולה יהפכו למקום שכיף לארח בו ואין חגיגי ממנו. כל מה שזה מצריך מכם הוא שעה קלה של תליית הנורות מסביב לעצים והקסם כבר יקרה מעצמו. 

סוכה נוצצת עם תאורת לייזר מתקדמת

פנסי הלייזר הקטן שאנחנו מציעים צובעים את הסוכה בכל מיני צבעים שמחים והופכים אותה למקום שממנו הילדים שלכם, וכנראה שכל הילדים בשכונה, לא ירצו לצאת כל החג. אורות מנצנצים וצבעוניים שישטפו את הסוכה שלכם בהמון אור, יאפשרו לכם לארח באווירה מיוחדת ואם תרצו להפוך את כל המאורע החגיגי הזה למסיבה, כל מה שתצטרכו לעשות הוא להפעיל את המוזיקה. 

חבילות השכרת תאורה יסייעו לכם להפוך את הסוכה שלכם בחג הקרוב לבולטת בשטח ולארח הכי בסטייל.