אתם מורים, מרצים או מדריכים? מעולה! סביר להניח שפעם אחת לפחות בחייכם תצטרכו לעבוד עם ציוד הגברה איכותי שלא יכאיב לאוזן השומעים. לכן, קבלו כמה המלצות לציוד הגברה שיכול להועיל לכם ובגדול!

חלק ניכר מיכולת מורה או מרצה לעורר עניין הוא ציוד הגברה מתאים. מעבר לחשיבות הרבה של שמיעה ברורה וחזקה מספיק, חשוב בנוסף להתאים את ציוד ההגברה המתאים לצורך המסוים שלכם. אז לפני שאתם קונים ציוד הגברה חדש לבית הספר, או גרוע מכך – משתמשים במערכת ההגברה הישנה והצולעת, הנה כמה אפשרויות השכרת ציוד הגברה איכותי שיסייע לכם באמת!

 חגורת הגברה למרצים ומורים

נתחיל עם הבסיס

קשה לדמיין ציוד הגברה למרצים או אפילו מורים, ללא מיקרופון איכותי. כולנו זוכרים את הטקסים האלה, בבית הספר ואפילו באוניברסיטה, שבהם לא הצלחנו להבין שום דבר מהדברים שנאמרו על הבמה עקב איכות הגברה גרועה הכוללת בראש ובראשונה מיקרופון איכותי. לשם ההבהרה, מיקרופון שאינו מסייע במניעת רעשי רקע ואיכות סאונד מדויקת ואיכותית כנראה לא ייעשה את העבודה ואפילו "יכביד" על אוזן השומעים. לכן, גם אם יש ברשותכם מערכת הגברה הכוללת גם מיקרופון זמין אך ישן, עשו לעצמכם ובעיקר לקהל השומעים טובה גדולה והשכירו מיקרופון איכותי.

ערכת הגברה ניידת

ואם כבר הזכרנו את יתרונות השכרת ציוד הגברה, דרך פשוטה ויעילה לסחוב אתכם הגברה ללא שימוש ביותר מדי מכשירים או ציוד, היא כמובן הבידורית האישית הניידת. הבידורית מומלצת לכל מי שמעוניין להרצות, להנחות או לשיר, בלי להצטרך לחבר לחשמל את ציוד ההגברה. בידורית מקצועית, יכולה לעבוד במשך שעות רבות ללא חשמל ובגדול, המערכת מיועדת למורים, מרצים, מנחים, מדריכים ומתאימה הן למקומות סגורים והן לשטח. גם במקרה זה אגב, שווה להשכיר מראש מערכת איכותית שמתחברת בקלות לפלאפון ולכן, תקל עליכם אם תרצו להשמיע שיר וכד'.

חשוב להזכיר, שבידורית ניידת יכולה להגיע במגוון גדלים, החל ממערכת נישאת שנתלית על המותן ועד לבידורית הכוללת רמקול גדול יותר (או כמה רמקולים) בשילוב עם מיקרופון וכד'. לכן, מומלץ ביותר להעריך נכון את הצרכים שלהם, כדי להימנע מטעויות במהלך ההרצאה, הטקס ועוד.

כשאתם זקוקים לציוד הגברה בשטח, במיוחד בפני קהל גדול

זכרו שכל ציוד הגברה שמיועד לשימוש חוץ, צריך להיות בעל עוצמת קול רבה יותר וחדה יותר, כזו שתתגבר בין השאר על הרעשים הקיימים. חשוב כמובן לקחת את זה בחשבון, כשאנו בוחנים השכרת ציוד הגברה חיצוני שכולל, בנוסף לאיכות עצמה של הקול, גם רמקולים רבים יותר לרוב, מאלו שנצטרך בתוך מבנה.

 

בביט תוכלו למצוא מגוון פתרונות הגברה להשכרה – ציוד איכותי לכל מטרה!

צרו קשר ונשמח לייעץ בבחירת הציוד המתאים