אירועים משמחים תמיד מוציאים מאיתנו את המרב, את היצירתיות, הרצון להשקיע, לפנק את המוזמנים, לרגש אותם, להפתיע… אם היו נותנים לנו יד חופשית (וכמובן, גם תקציב בלתי מוגבל 🙂 ), סביר להניח שהיינו מרימים הפקה, שלא הייתה מביישת את ההפקות המושקעות והמוקפדות ביותר בעולם.

מבחינה זאת, כאשר אנחנו טיפוסים שנוטים להיסחף, מסיבות נושא טובות לנו מאד, מכיוון שהן מצמצמות במקצת את מגוון האפשרויות הענק העומד לרשותנו בכל התחומים, ובמידה מסוימת, מוחקות כמה מהדילמות המשמעותיות ומנתבות ומגבילות אותנו למספר אופציות מצומצם יותר, אשר רלוונטיות לנושא המסיבה הספציפית.

אבל, גם לאחר אותו צמצום, עדיין, נשארות לנו אופציות ודילמות רבות. מסיבה מהאגדות הינה דוגמה מצוינת לדרך בה ניתן לחגוג כמעט כל אירוע לכל ילדה, נערה או אישה, מגיל שנתיים ועד לגיל 100.

גרילנדה למסיבה מהאגדות

מסיבה מהאגדות – הבסיס ליצירת האווירה

ככל שהנושא רחב יותר, יש לנו יותר סיכוי ללכת לאיבוד בתוכו, "להתפזר" ולפספס את הקונספט של מסיבת הקונספט. לכן, יש להחליט מראש אם הולכים על נושא רחב כמו "אגדות דיסני" או "סיפורי ילדים" או שמתמקדים בסרט/סיפור ספציפי, כמו "בת הים הקטנה", "שלגיה", "נסיכת הקרח", "פיות דיסני" וכד'. במסיבות לנערה או לאישה, עדיף לארגן את האירוע בחיק הטבע ובשעות בין ערביים-ערב, מה שנותן לנו יתרון ניכר מבחינת התאורה התחילית ויצירת האווירה הקסומה הנחוצה להצלחת המסיבה.

גרילנדה, אורות-פיות, וילונות לד – תאורה קסומה

אורות ניאון או אורות לבנים קרים מפוגגים את הקסם, לכן, אף פעם לא תפגשו אותם בסרטי דיסני. מה שכן תפגשו בסרטים האלה, היא תאורה חמה, צהבהבה או צבעונית עדינה, אותה, ניתן לחקות בקלות בחיק הטבע על ידי שימוש באורות פיות, גרילנדה או וילונות לד. כל אחד מהסוגים הללו הוא סוג של שרשרת אורות, שניזונה ממקור מתח יחיד, ומאפשרת לכם לקבל תאורה בחוזק אחיד המתפרשת על שטח גדול ואיננה ממוקדת בנקודה בודדת. ברוב מסיבות הנושא מהאגדות תוכלו להשתמש בתאורה הצהובה החמה, אבל, אם אתם מחפשים משהו מיוחד, למשל במסיבה שנושאה בת הים הקטנה, תוכלו לבחור גרילנדה שנורותיה בגוון כחלחל, על מנת ליצור אווירת תת-ימית, במסיבה שנושאה אלדין או פוקהונטס – גרילנדה בגוון אדמדם, במסיבת שנושאה ספר הג'ונגל – גרילנדה ירקרקה וכן הלאה. חשוב מאד להתאים את התאורה הנכונה לנושא המסיבה, מכיוון שהיא עוזרת בהכנסת המוזמנים למצב הרוח המתאים למסיבה.

מוזיקה מתאימה גם היא חלק מהאווירה

למרות שבמסיבות נושא המוזיקה נמצאת ברקע (ואיננה מרכז המסיבה, כמו בערב קריוקי או במסיבת ריקודים), עדיין, חשיבותה רבה. לכן, תוכלו לבחור להשמיע ברקע את פס הקול מהסרט, או מוזיקה בסגנון הדרוש. למשל, במסיבה שנושאה פוקהונטס תוכלו להשמיע מוזיקה אינדיאנית, במסיבה שנושאה אלדין תוכלו להשמיע מוזיקה אוריינטלית ובמסיבה שנושאה בת הים הקטנה, תוכלו להשמיע מוזיקת טבע של רחש הגלים, קריאות לווייתנים וכן הלאה.