לקחתם על עצמכם לארגן חתונה בשטח, כי גם לכם קצת בא לרענן את עולם החתונות הסטנדרטי, אבל השכרת ציוד מתאים נראית לכם כמו כאב ראש? אנחנו כאן כדי לעזור! קבלו כמה סוגי ציוד חובה בכל חתונה או אירוע שאתם מארגנים מאפס בשטח!

ארגון חתונה בשטח

ארגון חתונה בשטח הוא אחד הטרנדים המרעננים שקיימים היום בתעשיית החתונות. האמת, שגם לנו קצת נמאס להגיע לאותם אולמות, להרגיש את אותה אווירה ולאכול את אותו רבע עוף. כדי לסייע לכם לארגן את החתונה בקלות וללא בזבוז זמן מיותר, אספנו עבורכם מידע על ציוד שבטוח תצטרכו!

מי אמר שציוד שטח כולל רק אוהלים או צ'ימידאן?

כמו שבטח הבנתם מהכותרת, קיים ציוד מותאם לשטח גם בתחום ההגברה. לכן, עוד לפני שנעסוק בציוד ההגברה עצמו, חשוב לציין שהדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו הוא גנרטור מספק, בהנחה כמובן שלא יהיו לכם חיבורים נוחים לחשמל בהישג יד. קיימים סוגים שונים של גנרטורים המשתנים בהתאם להספק, גודל, שעות פעולה וכד'. בנוסף, מעבר לציוד ההגברה, זכרו שהגנרטורים יספקו אתכם לשלל מטרות נוספות, לרבות ציוד התאורה, חימום האוכל ועוד, כך שיש לקחת את העניין הזה בחשבון.

השכרת ציוד תאורה

חתונה בשטח היא כמובן חוויה יוצאת מגדר הרגיל, אך כדאי לדאוג גם לתאורה מספקת כדי שהאורחים שלכם יוכלו ליהנות כמו שצריך. כאן תוכלו לגמרי להפעיל את היצירתיות שלכם ולפזר פרוז'קטורים, שרשראות מנורות, תאורת אפקטים ועוד, כמובן כפי שמתאפשר בשטח עצמו. מומלץ מאוד להיוועץ עם הצוות בחברת ההשכרה על העניין הזה, שכן התאורה היא משמעותית מאוד באירועים מטבע הדברים וחבל

השכרת ציוד הגברה: חשבו בגדול!

בדרך כלל, גם כאשר מדובר על אירועים בשטח, היינו יכולים להמליץ על ציוד הגברה בקנה מידה קטן יחסית, כמו בידורית לאירועים משפחתיים או כמה רמקולים איכותיים. אולם, מכיוון שכאן אנחנו עוסקים בחתונה, ככל הנראה תצטרכו ציוד מאסיבי הרבה יותר, או שכפי שאנו מכנים אותו: מערכות הגברה טורבו. הן מיועדות למסיבות ואירועים רבי משתתפים ומסוגלות לעבוד בעוצמה גבוהה ואיכותית. אגב, עדיף לא להרכיב אותן לבד ולהשאיר את המלאכה לאנשי מקצוע.

ואל תשכחו את המצגת והסרטון מהחברים!

כן כן, חתן וכלה יקרים, בכל חתונה חייב להיות איזה סרטון מצחיק, קליפ מושקע, או לכל הפחות מצגת משעשת מהחברים הכי טובים שטרחו לאסוף תמונות מצחיקות מהילדות שלכם או מתחילת דרככם כזוג. בכל אופן, בין השכרת ציוד הגברה לבין השכרת ציוד תאורה, חשוב שתדאגו להם למקרן ומסך גדולים מספיק, וכמובן איכותיים מספיק, כאלה שיראו בבירור גם בשטח (על אף התאורה).

מתכננים חתונה בשטח? בשעה טובה! צרו קשר ונשמח להציע את הציוד הכי טוב לאירוע!