תאורה למסיבות מעניקה פור ניכר ליצירת האווירה הנכונה, כבר ברגע בו נכנסים המוזמנים לאולם האירועים או לשטח המסיבה. היא זו שמכתיבה, עוד בטרם טעמו המוזמנים מהקייטרינג המעולה או התרשמו מהאטרקציות המדהימות שהזמנתם, מה יהיה הלך הרוח שלהם, ומתוך כך, גם את ההצלחה של המסיבה. היות ולחוש הראיה השפעה ניכרת על התחושה ומצב הרוח שלנו, חשוב מאד לבחור את התאורה הנכונה, ציוד התאורה, גוון התאורה ועצמתה. לכן, ריכזנו עבורכם חמישה טיפים שיסייעו לכם לצלוח את משימת התאורה באירוע בהצלחה.

תאורה למסיבות

אם אתם עורכים את המסיבה באולם, וודאו מהי התאורה הקיימת בו

בצעו סקירת תאורה הרבה לפני האירוע, על מנת שתוכלו להכין רשימה של ציוד תאורה למסיבות שעליכם לשכור ולהשלים. אל תסתפקו בלשאול את בעלי האולם בנוגע לכך, מכיוון שבמקרים רבים, אין להם מושג קלוש בנוגע לתאורה הקיימת.

אם אתם שוכרים בעלי מקצוע, וודאו שהם מביאים ציוד תאורה ואיזה ציוד מגיע איתם

חלק מבעלי המקצוע השונים מעדיפים להביא את התאורה שלהם איתם, הם יודעים מה הצרכים שלהם, הם עובדים עם תאורה מסוימת, שלפי ניסיונם מפיקה את המרב מהשירות אותו הם מספקים (למשל, קייטרינג בסגנון כפרי ימקם סטנדים עם תאורה צהבהבה כה, שמשלימה את הרושם הרצוי, בעוד הדי ג'יי ישתמש בפליקר או בתותח אולטרה סגול, לייזר או בכולם יחד). אבל, אם לא תשאלו, לא תדעו אם הפינה הזו סגורה, או שאתם צריכים לשכור ציוד תאורה למסיבות.

לא משנה באיזו תאורה אתם בוחרים, אל תבחרו בתאורה לבנה קרה!

תאורה לבנה קרה היא תאורה חזקה, המדגישה כל פגם ויוצרת תחושת ניכור. היא משמשת בבתי חולים, בחדרי בדיקה ובמקומות נוספים בהם יש חשיבות לזיהוי ואבחון פרטים הקטנים. התאורה מסוג זה גורמת לאנשים קונוטציה של בית חולים וגורמת להם להיות מאד מודעים לעצמם. זו ממש לא התאורה שתגרום למוזמנים לחוש בנוח, להשתחרר, לרקוד וליהנות מהמסיבה.

תכננו את התאורה וצרו מוקדי אור "מתחת" לתאורה הכללית

במידה ואתם נדרשים לתכנן בעצמכם את תאורת האירוע, בין אם מדובר באירוע באולם או באירוע בטבע, צרו שתי "שכבות" אור. הראשונה, כללית וגבוהה (באולם אין לכם צורך לספק אותה, היא מגיעה בצורת תאורת התקרה), והשנייה, נמוכה יותר וממוקדת, שמטרת להסב את תשומת לב המוזמנים לאזורים מסוימים או לשמש למטרה מסוימת. כמו תאורת הפינה בה נמצא הקייטרינג, או תאורת רחבת/אזור הריקודים. במיוחד במסיבות בטבע חשוב מאד לספק את שתי שכבות התאורה, מאחר ובמסיבה שנערכת בשעות החשיכה, המוזמנים עלולים למעוד וליפול.

היעזרו באנשי מקצוע בתכנון תאורה למסיבות

כפי שהבנתם בשלב זה, לא לכל אחד יש את הידע הנדרש בתכנון התאורה הנכונה למסיבה/אירוע שהוא מארגן. ולכן, מכיוון שתאורה מהווה חלק חשוב מאד ביצירת האווירה הנכונה, עדיף לא להתבייש, אלא להיעזר באנשי מקצוע המתמחים בציוד למסיבות, שיבטיחו שאכן התאורה תשיג את מטרתה.

צוות ביט זמינים עבורכם לייעוץ והתאמת ציוד תאורה מטריף למסיבה !