חתונת חורף יכולה להיות לא פחות קסומה מזו שמתקיימת בקיץ. האווירה האינטימית של מקום סגור כשבחוץ יורד גשם, הרומנטיקה של החורף, השקיעות היפות והצבעים הרכים, כל אלו יכולים להוסיף לקסם ולהתרגשות. עם זאת, יש שאלות רבות כשעולות כשצריך לבחור את המקום לחתונה, בעיקר כשמדובר במקום סגור. כמי שמציעים השכרת תאורה לחתונה בחורף ובקיץ, אנחנו לומדים מלקוחותינו לא מעט על שיקולי בחירת המקום.

הנה כמה דברים שלדעתנו כדי לבדוק לפני שבוחרים את המקום לחתונת החורף שלכם

האם המקום איכותי ומזמין?

לא משנה אם מדובר באולם סגור, במבנה בתוך גן אירועים או בבית לאירועי בוטיק, כדאי לוודא שהמקום עונה על הציפיות שלכם – שהוא איכותי, שהוא מזמין להיכנס ולרצות לשהות בו, שהכל בו נעים לכם.

מה זה אומר נעים? שהמקום משרה את האווירה שבה אתם חושקים, שהוא מרגיש לכם נוח ומזמין להיכנס, שהוא נקי ואסתטי בדיוק כמו שראיתם בעיני רוחכם ושהסגנון שלו מדבר אליכם. האיכות מגיעה בפרטים הקטנים – מהתאורה ועד העיצוב, מטעימות האוכל ועד לאטרקציות שהמקום מציע.

חתונת חורף במקום סגור

מה תצטרכו להוסיף או לשנות?

אחד הדברים הכי חשובים לבדוק הוא כמה תצטרכו להתגמש, להביא אתכם, להזמין מספקים חיצוניים וכו'. השכרת תאורה לחתונה שמתרחשת באולם אירועים מסודר היא לא נדירה, אבל ללא ספק צריך לבדוק לפני שעושים זאת מה הבסיס שהמקום כן נותן. כך גם עיצוב, הגברה, אוכל וכדומה.

כל ספק חיצוני שמתווסף לרשימה מוסיף גם להוצאה הכספית שלכם – לכן כדאי לבדוק מה בדיוק מציע האולם ללא תוספת.

איך המקום מעוצב?

עיצוב המקום כמובן ניתן לתמרון באמצעות צבעים, אביזרים ותאורה, אבל חשוב שהעיצוב הבסיסי יתאים לכם. אם הריצוף לא נראה לכם, אם השולחנות והכסאות לא מתאימים או המבנה הכללי של האולם לא מסתדר לכם – לא תרגישו בנוח במקום והחתונה שלכם תהיה פחות מהנה עבורכם.

חשוב לזכור שעיצוב אפשר ליצור גם באמצעות פנייה אלינו להשכרת ציוד תאורה שיוצר אווירה מיוחדת ובאמצעות אביזרים נוספים שמגיעים מספקים חיצוניים.

איפה המקום נמצא?

אולם חתונות שפתוח לאירועי חורף צריך להיות נגיש. הדרך אליו צריכה להיות נוחה במזג אוויר חורפי, צריכה להיות חנייה נוחה כדי שהאורחים שלכם לא ילכו בגשם מרחק גדול והוא צריך להיות מספיק נוח להגעה כך שהאורחים שלכם מכל מקום בארץ ימצאו אותו בקלות, גם בשעות החשוכות שהחורף מספק לנו.

האם האירוח במקום נעים וקשוב?

חתונה היא אחד האירועים הכי חשובים בחיים, לא משנה אם היא מתקיימת בחורף או בקיץ. האנשים שעובדים באולם – מההנהלה ועד הצוות שיהיה אתכם בזמן האירוע – ישפיעו על החוויה שלכם.

כדאי לבחור במקום שבו יש לכם אוזן קשבת, שאתם מרגישים שיש גמישות מול מה שאתם רוצים ושהצוות במקום מוכן לעזור, לתמוך ולייעץ בכל שלב התכנון של האירוע.

צוות Beat Party ישמח לייעץ עבור תכנון חתונה מוצלחת!