מרגישים את הטמפרטורות מטפסות בחוץ? רוצים לפתוח את הקיץ בהתחלה בלתי נשכחת? אל תשכחו שהמוסיקה גונבת את כל ההצגה, במיוחד כשהיא באיכות מושלמת…


הקיץ בדרך, ואנחנו לא מאשימים אתכם שהדבר היחיד שבא לכם לעשות זה לקפוץ לתוך בריכה עם כל החברים שלכם. כפי שאתם בטח יודעים, חלק בלתי נפרד ממסיבות בריכה הוא כמובן ציוד הגברה, שיבטיח שגם החבר שאוהב לשיר קריוקי וגם זה שאוהב להשמיע טראנסים בקולי קולות יקבלו את המענה הנדרש. השכרת רמקולים או מערכת הגברה, במיוחד בבריכה, צריכה להיות מותאמת לגודל ואופי השטח, מספר המוזמנים והפעילויות שתרצו לעשות במסיבה עצמה. אז לצד שלל הדברים שיש לדאוג להם בהפקת האירוע, קבלו 3 סוגי רמקולים מומלצים בהתאם לצרכים השונים ומאפייני האירוע שלכם, כדי להבטיח שאת הסאונד במסיבה שלכם, אף אחד לא ישכח.

מוזיקה מכל הכיוונים עם רמקולים מוגברים

מסיבת בריכה לרוב, בשונה ממסיבות קריוקי פרטיות למשל, מצריכה הגברה מכיוונים שונים לאורך שטח הבריכה והאזור בו שוהים האורחים. לכן במקרה הזה, מערכת בידורית קטנה יחסית הכוללת רמקול אחד לא תספיק לכם. במקום זאת, העדיפו להשכיר כמה רמקולים עם מערכת שיכולה להתחבר למכשירים שלכם, לרבות לסמארטפון או למחשב הנייד. כך תוכלו לפזר את הרמקולים לאורך השטח וכמובן, לשלוט במוזיקה.

הגברה למסיבת בריכה

מערכת רמקולים עם מיקרופון אחד או שניים

לצד השכרת רמקולים, בטח תצטרכו גם מיקרופון, ולא רק בשביל חובבי הקריוקי אלא גם סתם כדי להודיע לכולם כשנגלה חדשה של אוכל הגיעה. ניתן להשכיר רמקולים הבאים במערכת הכוללת גם מיקרופון (כל רמקול מגיע עם חיבור למיקרופון, אולם חשוב לשים לב להתאמה ביניהם). שימו לב שאתם משכירים מיקרופון איכותי וכזה שלא מגיע עם רעשים וחריקות שיגרמו גם לזמר המובחר שבחבר'ה לרצות להפסיק לשיר!

במקרה שתצטרכו הגברה יותר מסיבית

לעיתים במסיבות בריכה, או לפחות כאלה שהן מוצלחות במיוחד ומכילות כמויות של אנשים, תצטרכו הגברה רבה יותר, לא רק מבחינת כמות הרמקולים, אלא גם מבחינת העוצמה. השכרת רמקולים שמיועדים למסיבות טבע או אירועי חוף וכד' יכולים להתאים לכם מאוד במקרה זה.

כיצד לבחור את הרמקול המתאים?

בכל הקשור לרמקולים, איכות הינה ללא ספק הקובעת. כולנו מכירים את הרגע הזה בו המוסיקה מפסיקה, רעשי הרקע משתלטים, חיבור למיקרופון יוצר הד שמשגע את כולם ועוד. כדי למנוע מצבים כאלה, חשוב מאוד לשכור את הרמקולים מחברה אמינה שיכולה לתת לכם את המענה המתאים. אגב, חשוב מאוד לברר בעת השכרת רמקולים האם לחברה שאתם משכירים ממנה אכן יש את הניסיון המתאים באספקת ציוד לאירועים כאלה, למסיבת בריכה בהיקף יחסית גדול או הגברה למקום מאוד פתוח ולא מקורה.

בנוסף, שווה לברר מראש על ציוד נוסף שתצטרכו, כגון מסכים, ציוד קריוקי וכד'. דברים בסגנון יכולים רק לשדרג לכם את מסיבת הבריכה ולהפוך אותה ליותר חווייתית ומהנה. ייתכן ותצטרכו גם תאורה, במקרה של מסיבת בריכה באזור יחסית חשוך או כזו שנמשכת אל השעות הקטנות של הלילה.. בקיצור, שווה לברר מראש אופציות שונות של ציוד שיכול לשמש אתכם, כדי להבטיח את המסיבה המוצלחת ביותר!

 

נשמח לייעץ בבחירת הציוד המתאים לגודל המסיבה שלכם, השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם !