מסיבת הרווקות היא לפעמים חלק אפילו מהנה יותר מהחתונה עצמה (לפחות בשביל החברות של הכלה!) ואם אתן בדיוק מארגנות אחת כזאת, אתן בטח מבינות למה. אם התארגנתן על מיקום, על בריכה, על מסאג' או על קוראת בקלפים, אל תשכחו את גם את הציוד הנלווה כדי להפוך את המסיבה למושלמת באמת…

איך אומר הפתגם הסיני הישן, מסיבת רווקות בלי מקרן היא כמו סיר בלי מכסה (לפחות כך נראה לנו). בשנים האחרונות, מקרן הפך לפריט חובה בכל מסיבת רווקות (ביחד עם חידוני זוגיות, האקססוריז בצורת חתן-כלה וכד'). לכן, חשוב מאוד לדעת לבחור את המקרן ולהתאים אותו לצרכים של האירוע, בין אם מדובר בקריוקי, הצגת תמונות או סרטונים, השמעת מוזיקה ו.. כבר הבנתם את הרעיון. הנה כמה נקודות חשובות להתחשב בהם בעת השכרת מקרן.

השכרת מקרן למסיבה

מקרן ומסך הקרנה

אז בהנחה שאין לכן מקרן בבית, בטח תרצו לבדוק השכרת מקרן עבור האירוע. בכל הקשור למקרנים, חשוב לדעת שקיימים סוגים שונים ומאפיינים של מקרנים וביניהם: עוצמת הארה משתנה, התאמה לחדר גדול או קטן, אפשרות החיבור למכשירים אחרים, חדות ועוד. על כן, לפני שאתן בוחרות מקרן עשו עם עצמכן חושבים לגבי מיקום מסיבת הרווקות, גודל החלל וכמובן, בסוג הדברים שתרצו להקרין. בנוסף, שימו לב שלעיתים קרובות תרצו להשכיר גם מקרן וחצובה, שכן הקרנה על קיר לבן וחלק אף פעם לא תיראה טוב כמו הקנה על מסך ופעמים רבות, פשוט אין קיר לבן פנוי לחלוטין גם ככה.

אל תשכחו לברר לגבי תוספת הגברה ביחד עם השכרת מקרן

מסיבת רווקות כידוע היא תורה בפני עצמה ולכן רק אתן יודעות בסופו של דבר מה תצטרכו. למרות זאת, נציין כי לפחות מהניסיון שלנו, עדיף שבמסיבת רווקות עם משתתפות רבות תהיה גם הגברה מתאימה. גם אם לא הכנתן סרטון מושקע או ארגנתם מסיבת ריקודים, עדיין סביר להניח שתרצו להשמיע מוזיקה למשל או הקלטות של בן הזוג מספר בדיוק על הסיבות שהוא בחר דווקא בכלה הזו (דוגמאות מניסיוננו האישי, כן) וכד'. אתן לא חייבות לשכור עכשיו כמה רמקולים אגב, רק הקפידו לשכור רמקול איכותי שייעשה את העבודה נאמנה.

אולי יעניין אתכן גם…

אם אתן בקטע של הנחיית ערב, או שהזמנתן מפעילה שלא מגיעה עם ציוד הגברה משלה, אולי תצטרכו להשכיר בידורית. אם עדו לא התנסיתן, בידוריות מגיעות בגדלים שונים, החל ממה שמכונה "מדונה" (מעין בידורית קטנה וקומפקטית המתלבשת על המותן) ועד בידורית גדולה יחסית המגיעה עם רמקול משלה, מיקרופון ועוד. גם אם לא הזמנתם מפעילה, זכרו שתמיד נוח שיהיה לכן איזה מיקרופון איכותי ביד, בייחוד כשהמסיבה רבת משתתפות.

לסיכום, רק רצינו להציע לכן כמה רעיונות ותובנות לגבי השכרת מקרן וציוד נוסף שבטח תצטרכו למסיבה. כמו תמיד, שימו דגש רב יותר על איכות הציוד והקפידו להשכיר אותו רק מחברה בעלת ניסיון כמו ביט פארטי!

 

צריכות הכוונה לבחירת המקרן המתאים להשכרה למסיבה? צרו קשר כעת!