עוד לא התאוששנו מחופשת פסח ועוד רגע מגיע לו כבר החופש הגדול ובין לבין, אנחנו מתחילים לחשוב על טקסי הסיום, המסיבות וגם הנשפים החגיגיים. בשנים האחרונות זהו טרנד של ממש – להפיק נשף גדול כמו בסדרות האמריקאיות עם כל הפינוקים, האווירה היוקרתית וההתרגשות שמסביב. כמי שמציעים ציוד לאירועים, ממערכות סאונד ועד השכרת מקרן – אנחנו לומדים להכיר את תחום הנשפים ומה בדיוק נדרש כדי להפיק אחד שייזכר להרבה שנים.

הנה כמה דברים שלמדנו על הפקת נשף סיום לא פחות ממושלם!

כמה שיותר אישי יותר טוב

נכון, סדרות הטלוויזיה האמריקאיות לימדו אותנו שכמה שיותר גדול ככה יותר טוב, אבל כאן בישראל כשהקהילה שלנו עדיין אינטימית וקטנה, אנחנו אוהבים להיזכר בחוויות האישיות והמשותפות שהיו לנו. למרות שמדובר בנשף בסגנון אמריקאי, אל תשכחו לצקת לתוכו כמה טיפות של ישראליות עם תזכורות מהעבר. השכרת מקרן תאפשר לכם להקרין צילומים, קטעי וידאו וחומרים נוספים מההיסטוריה המשותפת של תלמידי השכבה.

כמה שיותר נוצץ יותר מגניב

אישי זה טוב, ישראלי זה טוב אבל נשף סיום בלי ניצוצות אמריקאים מוגזמים הוא לא נשף סיום. לימוזינות, שמלות נשף מוגזמות, איפור נוצץ על הפנים ואטרקציות ייחודיות שעושות שמח – כל הדברים האלו הם בגדר חובה כשמפיקים נשף סיום.

תוכלו להוסיף קצת ניצוצות לאירוע עם תאורה מיוחדת, תפאורה מרגשת וכמה כללים להכנת הקהל – מהוראות להגעה עם בגדי ערב נוצצים ועד לעיצוב הזמנה מיוחדת. השכרת מקרן תאפשר לכם להוסיף עוד שכבת ניצוצות לאירוע עם מצגות מיוחדות, סרטונים חגיגיים ועוד.

כמה שיותר מגובש יותר מקצועי

בכל אירוע שאנחנו שותפים לו אנחנו תמיד ממליצים שיהיה קונספט מוגדר מראש. הקונספט הוא הרעיון המרכזי של האירוע שמשפיע על כל הבחירות בתוכו – האוכל, השתייה, המוזיקה, האולם, הקישוטים ואפילו קוד הלבוש.

הפקת נשף סיום בארצות הברית תמיד תתחיל מחיפוש אחר קונספט שמדבר על בני הנוער באותו תיכון, זה יכול להיות משהו שמתחבר למקום שבו הם גרים, לסדרת טלוויזיה פופולרית, לסרט מגניב שכולם מדברים עליו או לכל דבר אחר שנמצא שם ביומיום. גם כאן בארץ אפשר לחשוב על קונספט מגניב שילווה את האירוע, נושא שיחזור על עצמו בכל הדברים הקטנים שהופכים את ההפקה לחגיגית. ככל שהקונספט יהיה יותר מגובש, ככה התחושה תהיה יותר מקצועית.

כמה שיותר אתם ככה יותר מוצלח

בסופו של דבר הפקת נשף סיום מושלם תלויה בבחירות של האוכל, המקום, האווירה, האטרקציות והפינוקים, אבל הרבה יותר מכל אלו היא תלויה בתוכן. ככל שתשקיעו בתוכן שהוא אישי, מקורי שלכם ומדבר על החיים שלכם בתיכון, ככה תגעו יותר בליבם של המוזמנים ותגרמו להם לזכור את האירוע לאורך שנים. השכרת מקרן (קראו בהרחבה) תאפשר לכם להקרין מצגות אישיות, להפיק סרטונים מצחיקים ומרגשים ולהראות על המסך תיעוד של כל מה שעברתם יחד.