מתכננים הפקה משפחתית לערב שבועות בטבע ולא יודעים מאיפה להתחיל? כדאי שתבררו לגבי השכרת ציוד תאורה, הגברה וכד', לערב חג מיוחד ומלא באווירה טובה!

חג שבועות בטבע

 

אנחנו מאוד אוהבים רעיונות לא שגרתיים וכאלה שכמו שאומרים "חושבים מחוץ לקופסא". טיול בטבע בחג השבועות, בשילוב עם ארגון נכון של ציוד לטובת האירוע המשפחתי הוא בדיוק כזה. אז לכל אוהבי הקריוקי, ההורים שאוהבים להכין מצגות משפחתיות ואפילו לדוד החבר'מן שהגיע במיוחד לפיקניק בטבע, קבלו כמה רעיונות ממש טובים להפקת שבועות מושלמת בטבע!

רמקולים, גנרטור, ואולי איזה מיקסר איכותי

אם זאת לא פעם ראשונה שאתם מארגנים הפקות מחוץ לבית, את בטח מבינים כבר למה אנחנו ממליצים לכם קודם כל על רמקולים. לצד הרמקולים (האיכותיים והמותאמים לשהייה בטבע כמובן) רצוי מאוד לצרף גנרטור שיחסוך מכם את הכאב ראש בחיפוש אחר נקודת חשמל שבמקרה הטוב, קיימת מאוד רחוק לאיפה שחניתם או מיקמתם את הפיקניק והשולחנות. כשאתם בוחרים רמקולים, שימו לב כמובן לעוצמה, לאפשרות החיבור הנוחה למכשירים שלכם (פלאפון, מחשב וכד') וכן, לכמות הרמקולים שתצטרכו, תלוי בכמות המוזמנים.

בידורית נטענת

כשאתם מתכננים לדבר בשטח, להשמיע מוזיקה או אפילו להנחות איזה אירוע משפחתי בחוץ, בידורית נטענת היא תמיד רעיון טוב. ארוחות משפחתיות הן הזדמנות מצוינת להפקה משפחתית מושקעת שפשוט לא תהיה מושלמת בלי כמה רמקולים, מיקרופונים וכד'. באשר לאופציית הטעינה, שימו לב שאתם בוחרים בבידורית שנטענת לכמה שעות טובות וכזו שתספיק לכם לכל הערב ויותר.

ציוד תאורה

בהנחה שאתם מתכננים את האירוע בערב, אסור לשכוח לדאוג לתאורה מתאימה. במקומות מסודרים יחסית, בדרך כלל קיימת תאורה בסיסית, אולם אם אתם צריכים תאורה ממש טובה (בייחוד כשאתם מתכננים להגיש אוכל, לשבת סביב שולחנות וכד') עדיף שתבררו את האופציה להשכרת ציוד תאורה. אגב, אנחנו לא מתכוונים בהכרח לתאורה רגילה, אלא גם לשרשראות אורות שנראות תמיד טוב מעל שולחנות עמוסים בכל טוב, מנורות צבעוניות וכד'. אל תפחדו להשקיע באירוע שלכם!

מסך הקרנה עם מקרן, לשדרוג החוויה!

אז כאמור, בכל משפחה בדרך כלל קיים דוד אחד או שניים שממש שמחים לשתף פעולה עם שירים, ריקודים ומשחקים שוני באירועים. בשביל הפעלת סרטונים, מצגות, קריוקי וכד', מומלץ ביותר להשכיר גם ציוד הקרנה הכולל מסך למקרן וכמובן מקרן מעולה. אתם ממש לא חייבים להשכיר משהו מסיבי, אלא פשוט ציוד בגודל המתאים שיספיק לצרכים שלכם באירוע בטבע.

לסיכום, לא משנה אם מדובר בהשכרת ציוד תאורה, ציוד הגברה וכד', הכי חשוב הוא קודם כל לפנות לחברה מיומנת ומבינה עניין כמונו בביט, נוכל להציע לכם פתרונות מתאימים ממגוון רחב של אפשרויות. חג שמח!