שניה לפני שנדמה לכם שכבר מימשתם את כל הרעיונות לחגיגת יום הולדת לא שגרתית, הכנו לכם מאמר עם רעיונות להשכרת ציוד שישדרג לכם כל יום הולדת!

בעידן של היום, קל להבין מדוע רעיונות רבים לחגיגת יום ההולדת נחשבים לקיטשיים ובעיקר, כבר לא מרגשים. בין אם מדובר ביום הולדת שלנו, של החברים הכי טובים שאנו מארגנים או אפילו של הילד\ה, סביר להניח שכל רעיון שלא נחשוב עליו כבר מומש כמה פעמים ולכן אנו נישאר עם אותו כאב ראש ורצון עז לארגן חגיגת יום הולדת שמחה, מקורית ולא שגרתית. כדי לסייע לכם במשימה, חשבנו על 3 רעיונות שאולי יעניינו אתכם, אז המשיכו לקרוא!

יום הולדת בקיץ

לצאת לטבע ולא דווקא לטיול

רבים מאתנו זוכרים את ימי ההולדת בפארקים כשהיינו קטנים. ההורים היו מארגנים כמה שולחנות מפלסטיק וחטיפים, אולי הייתה איזו הפעלה לילדים וכו', ובזה פחות או יותר היה נגמר הסיפור. אבל בתור מבוגרים, גם אנחנו היינו שמחים לצאת לחגוג את יום ההולדת בחוץ מפעם לפעם, אך פארק כבר לא בא בחשבון ומקומות כמו אתרי טבע נראים מושכים יותר. אז כדי לשדרג את החוויה ולהפוך אותה למשהו מיוחד באמת, אנו מציעים לכם להשכיר מקרן ומסך שמתאים לשהייה בטבע ולהעביר את מסיבת יום ההולדת החוצה, כולל השירים, הסרטונים וכל דבר אחר שתכננתם לעשות במסיבת יום ההולדת.

מארגנים יום הולדת לילד לבד?

אם נשים רגע את עולם המבוגרים בצד, בטח שמעתם על הטרנד של ארגון מסיבות יום ההולדת לילדים בהפקה עצמית, ללא צורך במפעיל חיצוני. כנראה שהמחירים הגבוהים, והעובדה שממילא ארגון המקום, הכיבוד וכד' עדיין נשאר על כתפיהם של ההורים, גרם לאימהות ואבות רבים לנסות להפיק מסיבה מושקעת בעצמם. אולם, חוסר הידע אודות השכרת ציוד מתאים מרתיע הורים רבים מלעשות זאת, גם כשיש להם רעיונות מצוינים. לכן, בתור התחלה, היינו ממליצים לכם להשכיר ציוד הגברה איכותי שיעבוד מצוין עם כל הפעלה שתארגנו, החל מערב איפור-שיער לבנות, או ערב קזינו לבנים (ואולי מקרן ומסך במידה ותרצו לקרין גם סרט).

יש לכם כבר רעיון ומקום מתאים? אל תזניחו את התאורה!

לפעמים, תאורה נכונה יכולה לעשות את כל ההבדל, חשבו על זה. לאור יש נטייה מדהימה ליצור רושם, לקשט ולהעניק אווירה ייחודית. במידה וכבר ארגנתם את חגיגת יום ההולדת, כולל האוכל, הפעילויות, המוזמנים וכד', אבל אתם עדיין מחפשים את הטאצ' המושלם כדי להפוך את המקום שבחרתם לחגיגי במיוחד, חשבו על השכרת ציוד תאורה כמו וילון לדים, שרשרת מנורות, או מנורת לייזר וכו'. ציוד תאורה כזה יכול להפוך בקלות כל מסיבה שתארגנו למיוחדת בהרבה, ובינינו, יותר מוצלח מקישוטים רגילים של בלונים או סרטים.

אנחנו בביט מומחים בהשכרת ציוד לימי הולדת מטריפים! צרו קשר ונתאים לכם פתרון לכל בקשה! 🙂